Kód: ECO616-A Kategória: Hračky do piesku
  Skladom
4,99 EUR
Hodnotenie:
Nehodnotené

Vedro set Baby Castle Bucket od francúzskeho výrobcu Écoiffier predstavuje vynikajúci darček pre deti už od 12 mesiacov. V balení sa nachádza vedierko, lopatka, sitko, hrabličky, formička a krhlička na polievanie. Hračky v súprave deti využijú nielen v piesku, ale aj vo vode. S krhličkou sa môžu hrať na záhradníkov a pomáhať rodičom s polievaním v záhrade. Kompaktná sada sa dá ľahko vziať aj na výlety či dovolenku. Pestré farby rozvíjajú detskú fantáziu a predstavivosť, pri hre si zlepšujú jemnú motoriku a logické myslenie. Vedro set sa vyrába v 2 farebných variantoch: bledozelená (s formičkou v tvare kotvy) a oranžová (s pirátskou formičkou), pri objednávke uveďte do poznámky, o ktorý variant máte záujem. Cena platí za 1 vedro set.

Set je vyrobený z kvalitných plastových materiálov so zaoblenými hranami, takže je bezpečný pre hru detí. Écoiffier prináša deťom kvalitné detské hračky s originálnym dizajnom, ktoré spĺňajú aj tie najvyššie európske kritériá, preto sú vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Pohlavieboy and girl
Vek18months
PôvodFrance,france
Rozmery13*13*23 cm
PackageYes,yes
Farbazelená,oranžová

Écoiffier

Nakúpte u nás krásne hračky Écoiffier za výhodnú cenu. V našom eshope nájdete detské kuchynky, stavebnice pre deti aj pieskoviská.
Kontakt
Polia s * sú povinné
loader  Načítavam hodnotenia...

Vybrali sme pre Vás

loader  Načítavam podobné produkty...