O Trendy Mama

Milé zákazníčky,

veríme, že zaneprázdnené aktívne ženy a mamičky, vedia svoj čas stráviť lepšie než obiehaním obchodov a čakaním v radoch za pokladňou. Vytvorili sme preto internetový obchod trendy-mama.sk, kde nájdete športové oblečenie, kabelky, zimné bundy, plážové tašky, hračky pre deti, detské oblečenie, kočíky a výbavu pre mamičky aj deti na zábavné aktivity v prírode. Stačí niekoľko kliknutí a nákup pre vás a vaše dieťa je na ceste. Ušetrený čas potom môžete venovať sebe a svojim milovaným.

Produkty v našom e-shope pochádzajú od overených výrobcov. Môžete sa spoľahnúť na ich kvalitu a bezpečnosť. Ako každá mamička, určite aj vy chcete pre svoje dieťa len to najlepšie. Hračky, ktoré nájdete na stránkach nášho obchodu, pochádzajú od výrobcov z Európskej únie, ktorí spĺňajú náročné bezpečnostné kritériá a zároveň sú držiteľmi certifikátov za kvalitu.

Dámske oblečenie je navrhnuté pre aktívne ženy, ktoré ocenia kvalitu, funkčnosť a zároveň sa chcú páčiť. Veríme, že na našich stránkach nájdete štýlové doplnky a oblečenie, ktoré sa hodí k vašej osobnosti.

Prajeme vám príjemné nakupovanie. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte sa na nás obrátiť.

Váš tím TrendyMama.sk