Doprava a platba

Spôsob dopravy

Doprava kuriérom

Na doručenie vašich objednávok štandardne využívame kuriérsku dopravu Geis. Okrem zaujímavých zliav sa vám snažíme zaručiť aj výhodné poplatky za dopravu. Pri nákupe na našom e-shope máte dopravu zadarmo pri nákupe nad 79 €.

*Doprava zadarmo môže byť časovo obmedzená. Tovar je doručený priamo do vašich rúk na adresu, ktorú uvediete ako fakturačnú, prípadne na vami zvolenú dodaciu adresu. Kuriérske zásielky na dobierku je možné uhradiť len v hotovosti priamo kuriérovi.

Osobný odber

Osobný odber je možné uskutočniť po telefonickej dohode v priestoroch našej prevádzky: Areál Istrochem, Vajnorská 127/C, 831 04 Bratislava, súradnice vstupu: 48°10'46.4"N 17°09'05.3"E. Tovar pre vás bude pripravený po dobu 7 dní odo dňa odoslania objednávky, a môžete si ho vyzdvihnúť počas pracovných dní v čase od 08:00 do 16:00 hod. V prípade, že vám tento čas nevyhovuje, je možné dohodnúť si osobitný termín telefonicky alebo cez SMS na čísle +421 904 801 759. 

Google Mapa


Cena dopravy

Poplatok za doručenie kuriérom na území Slovenska do 24 - 48 hodín je účtovaný podľa hodnoty vašej objednávky a spôsobu platby:

Do 79 € (vrátane)

Dobierka

6,00 €

Platba online

4,00 €

Platba prevodom

4,00 €

Osobný odber

zadarmo

*Uvedené ceny platia iba pre odoslanie obyčajných zásielok vrámci Slovenska a pri odoslaní celej objednávky v jednej zásielke. Pri rozdelení objednávky a jej poslaní vo viacerých zásielkach môžu byť celkové dopravné poplatky vyššie. Platí len v prípade, ak si zákazník žiada rozdeliť objednávku do viacerých zásielok. Pokiaľ je to rozdelenie zo strany obchodu, doprava je vždy zadarmo. Ceny dopravy sú uvedené vrátane DPH.

Expedovanie tovaru

V našom internetovom obchode máme 95 % tovaru na vlastnom sklade. Vaša objednávka je preto expedovaná po jej prijatí a spracovaní najneskôr do 24-48 hodín, resp. nasledujúci pracovný deň. V prípade dlhšej čakacej doby vás budeme v krátkej dobe kontaktovať.

  • Tovar dostupný na sklade, objednaný v pracovný deň do 15:00 hod expedujeme spravidla v rovnaký deň a môžete ho očakávať nasledujúci pracovný deň, prípadne do 48 hodín. 
  • Objednávky prijaté v pracovné dni po 15:00 hodine, cez víkend a v deň štátneho sviatku v rámci Slovenskej republiky expedujeme v prvý nasledujúci pracovný deň.

Dodacia lehota

Po expedovaní objednávky dopravcovi vám bude tovar doručený v čase od 8:00 do 18:00 počas pracovných dní. Nie sme schopní ovplyvniť presný čas doručenia, preto vám odporúčame, aby ste si zásielky nechali doručovať napr. do vášho zamestnania.

V deň expedície vašej zásielky vám z e-mailovej adresy shipment @ trendy-mama.sk odošleme číslo zásielky, čiastku k úhrade kuriérovi a link kuriérskej spoločnosti Geis na sledovanie zásielky. Platba je možná iba v hotovosti. Buďte pripravený na vami zvolenej adrese prevziať zásielku, prípadne poverte inú osobu na prevzatím zásielky a informujte o tom kuriérsku spoločnosť na infolinke Geis 18181. Prepravca bohužiaľ nemôže čakať.

Doprava do zahraničia

Cena za dopravu do zahraničia je 10 €. Platba je možná iba kartou online alebo vopred prevodom na účet.

Akým spôsobom môžete u nás platiť?

Platba kartou Online

Nakupovanie u nás je naozaj jednoduché. Vďaka rozvoju internetového bankovníctva sa celý platobný proces skrátil na minimum. Platba kartou online prostredníctvom platobnej brány GoPay vám umožňuje zaplatiť prostredníctvom platobnej karty priamo na náš účet v priebehu niekoľkých sekúnd. Vďaka tomu sa doručenie vašej objednávky urýchli, a nemusíte sa obťažovať s hotovostnou platbou pri prevzatí tovaru na dobierku.

Platba prevodom na účet

Ak sa s vašou objednávkou neponáhľate, zaplatiť u nás môžete aj klasickým bankovým prevodom. Po potvrdení objednávky vám zašleme faktúru s údajmi pre bankový prevod. Pri platbe bankovým prevodom sa doba dodania tovaru predlžuje o čas potrebný na zúčtovanie bankovej transakcie a spracovanie platby. Tovar zasielame až po pripísaní finančných prostriedkov na náš bankový účet.  Prevod trvá zvyčajne 2-3 dni.

Platba na dobierku

Pokiaľ chcete zaplatiť až pri preberaní tovaru, zo spôsobov platby si zvoľte Platbu na dobierku. Objednávku vám po spracovaní odošleme kuriérskou službou Geis. Kuriér vám doručí zásielku priamo na vašu adresu. Doručeniu balíka predchádza telefonický kontakt a dohoda na vhodnom čase doručenia. Pri zvolení spôsobu platby na dobierku platíte priamo kuriérovi až pri prevzatí tovaru. Platba je možná iba v hotovosti.

Platba v hotovosti

Preferujete klasickú platbu v hotovosti, alebo si chcete tovar pred zaplatením prehliadnuť a poradiť? Zaplatiť v hotovosti priamo na našej prevádzke je možné iba v prípade osobného odberu priamo v našej prevádzke v Bratislave, Novom meste. Viac informácií o tom, ako sa k nám dostanete vám zašleme v potvrdení vašej objednávky, alebo ho nájdete v sekcii Kontakt.

Online sledovanie zásielky

Ak ste si v našom hračkárstve zvolili ako spôsob doručenia zásielky kuriérsku službu, svoju zásielku môžete sledovať priamo na stránke spoločnosti Geis

Online sledovanie zásielok

Ako zistite čo je s vašou objednávkou?

Ak ste si v našom hračkárstve zvolili ako spôsob doručenia zásielky kuriérsku službu, svoju zásielku môžete sledovať priamo na stránke spoločnosti Geis v zákazníckom servise Sledovanie zásielok.

Stačí ak do prvého poľa sekcie Sledovanie zásielky vyplníte číslo zásielky, ktoré sme vám zaslali pri expedícii tovaru z emailovej adresy shipment@darya.sk a budete presne oboznámený s dátumom a s časom dodania tovaru. Na telefónnej linke Geis kuriérskej spoločnosti môžete požiadať o iný termín doručenia. V prípade že nebudete zastihnutý na adrese doručenia, kuriér vám balík doruči nasledujúci pracovný deň.

Kontakty spoločnosti Geis:

Zákaznícky servis Geis
Telefónne číslo: 18 181
E-mail: info@geis.sk.