Kód: TL8312 Kategória: Drevené stavebnice
83,99 EUR
Ľutujeme, produkt momentálne nie je skladom
Hodnotenie:
Nehodnotené

Fascinuje vaše dieťa vesmír, rado objavuje a skúma nové veci? Drevená sada Život na Marse je vynikajúci darček pre všetky zvedavé a neposedné deti od 3 rokov, ktoré budú nadšené z bohatej 16-dielnej súpravy doplnkov, s ktorými si postavia vlastné vesmírne mesto na planéte Mars. Čaká na ne krásna komunikačná veža, obytný priestor pre kozmonautov, plantáž pre pestovanie rastlín, vesmírne vozidlá a nechýbajú ani vesmírne rakety či UFO. Túto perfektnú sadu navrhli špičkoví dizajnéri značky Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii. Je vyrobená z prvotriedneho dreva, vydrží vašim najmenším dlhé roky a poteší aj ďalšie generácie

Nádherné sýte farby a pravý britský dizajn na drevenej súprave podnecuje rozvoj fantázie a kreativity, prebúdzajú zdravú detskú zvedavosť. Dieťa sa začne zaujímať o vesmír, bude sa pripravovať na povolanie kozmonauta a spolu so svojimi súrodencami a kamaráti budú vymýšľať príbehy o dobrodružstvách vo vesmíre a riešiť rôzne problémy. Naučia sa improvizovať a logicky premýšľať, akým spôsobom zabezpečia prežitie kozmonautov a komunikáciu s neznámou civilizáciou, pričom budú mať na starosti aj výskumné expedície, pri ktorých skúmajú okolité prostredie.

Drevené mesto pre kozmonautov je produkt najvyššej kvality, ktorý vytvorí pri hre neopakovateľnú atmosféru. Každý z dielov je precízne vypracovaný do najmenších detailov, deti budú každý deň objavovať nové herné možnosti pri vytváraní príbehov a dobrodružstiev. Umelecké ilustrácie na doplnkoch v sebe nesú posolstvo tradičných britských tradícií, rozvíjajú v deťoch estetické cítenie, učia sa dívať na veci svojím vlastným pohľadom, naberajú sebavedomie a kreatívne sa realizujú. Hladký povrch zo starostlivo ošetreného dreva a použité zdravotne neškodné farby zaručujú deťom pri hre bezpečnosť a môžu sa smelo pustiť do víru vesmírnych zážitkov.

Hlavným zámerom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevené mesto na Marse
  • 16-dielna súprava s figúrkami a doplnkami
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • britská značka Tender Leaf Toys 
  • vhodný od 3 rokov
Genderboy and girl
Vek3years
PôvodDesigned in Great Britain
Rozmery45*44*19 cm
Celková výška19 cm
Rozmery balenia26*9*39 cm
Celková dĺžka45 cm
PackageÁno
Puzzle pieces16
Farbačervená
Kontakt
Polia s * sú povinné
loader  Načítavam hodnotenia...

Vybrali sme pre Vás

loader  Načítavam podobné produkty...