Kód: BE43079 Kategória: Letné zavinovačky
  Skladom
39,99 EUR
Hodnotenie:
Nehodnotené

Zavinovačka pre novorodenca The Miracle Blanket™ od francúzskej značky Beaba je zázračná zavinovačka, ktorá uľahčí vášmu bábätku adaptáciu na nový svet, do ktorého sa narodilo. Do zavinovačky môžete baliť bábätko hneď po pôrode, je teda vhodná od 0 do 3 mesiacov. Zavinovačka v sivej farbe so vzorom mesiaca a hviezd je vyrobená zo 100% džersejovej bavlny a nezapína sa ani suchým zipsom, ani gombíkmi, takže bábätko nikde netlačí.

Vo vnútri zavinovačky je priestor na rúčky bábätka, ktoré potrebuje mať blízko pri tele. Predíde sa tým Morovmu reflexu, ktorý novorodencov prebúdza zo spánku nekontrolovateľnými pohybmi a plačom. Zavinovačka v klasickom štýle dieťatku pripomenie pocit, ktorý zažívalo v mamičkinom brušku, vďaka čomu sa okamžite upokojí a uvoľní. Do zavinovačky môžete bábo baliť viacerými spôsobmi podľa počasia - jeho nôžky môžu vytŕčať zo zavinovačky, no môžete ich zabaliť dovnútra.

Prestížna francúzska značka Beaba teší svojimi výrobkami rodiny s deťmi už od roku 1989. Patentovaný systém výrobkov Beaba prináša do domácností dizajnovo pekné a kvalitné produkty, ktoré spĺňajú najvyššie kritériá kvality. Široký výber produktov značky Beaba oceňujú spokojní rodičia, ale aj odborné poroty. Ikonické výrobky Beaba sú výsledkom spoločnej práce šikovných dizajnérov a ich jediným cieľom je uspokojiť potreby náročných rodičov.

Vlastnosti

  • zavinovačka pre novorodenca
  • od narodenia do 3 mesiacov
  • predchádza Morovmu reflexu
  • zo 100% bavlny
  • pranie na 30°
Genderbabies
PôvodDesigned in France,designed in france
Farbašedá
Kontakt
Polia s * sú povinné
loader  Načítavam hodnotenia...

Vybrali sme pre Vás

loader  Načítavam podobné produkty...