Kód: ECO2512 Kategória: Hry na domácnosť
  Skladom
8,40 EUR
Hodnotenie:
Nehodnotené

Vysávač tyčový z edície CleanHome od francúzskeho Écoiffier je vynikajúca hračka pre všetkých pomocníkov v domácnosti už od 18 mesiacov. Realistický modrý vysávač prichádza v balení s rôznymi nastavcami, ktoré umožnia povysávať aj ťažko dostupné miesta. S ručným vysávačom sa deti môžu tešiť na zábavné vysávanie prachu a nečistôt vo svojej izbičke, budú sa hrať na dospelých a získavať tak správne návyky. 5-dielna súprava umožní deťom nastaviť si vysávač podľa svojich potrieb. Je pre deti maximálne bezpečný, pri jeho výrobe sa použili kvalitné a odolné plasty, ktoré sú príjemné na dotyk.

Vysávanie s detským vysávačom bude pre všetky deti veľkou zábavou. Jeho rozmery sú 48*14*13 cm, váži 0,41 kg, je prispôsobený pre malé detské rúčky. Je to zaujímavá hračka pre deti, ktoré chcú doma pomáhať. Vďaka spoločnému vysávaniu sa u detí od malička buduje zmysel pre poriadok a čistotu. Učia sa zodpovednosti, približujú sa svetu dospelých a zlepšujú si svoje motorické a pohybové zručnosti. Takisto si rozvíjajú fantáziu a predstavivosť. Vysávač nemá žiadne elektronické ani zvukové funkcie.

Výrobca Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú jeho hračky vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Pre kohoboy and girl
Vek18months
PôvodFrance
Rozmery48*14*13 cm
Celková výška48 cm
Rozmery balenia19*11*37 cm
PackageÁno
Hmotnosť0,41 kg
Farbamodrá

Écoiffier

Nakúpte u nás krásne hračky Écoiffier za výhodnú cenu. V našom eshope nájdete detské kuchynky, stavebnice pre deti aj pieskoviská.
Kontakt
Polia s * sú povinné
loader  Načítavam hodnotenia...

Vybrali sme pre Vás

loader  Načítavam podobné produkty...