Kód: ECO2774 Kategória: Hry na domácnosť
  Skladom
29,59 EUR
Hodnotenie:
Nehodnotené

Upratovací vozík s vysávačom Cleaning trolley Écoiffier predstavuje skvelú upratovaciu sadu pre všetky poriadkumilovné deti od 3 rokov. Súprava na upratovanie obsahuje 12 doplnkov, ku ktorým patrí modrý vysávač s veľkými kolesami, vedierko s nadstavcom na odmočenie mopu, veľkú metlu, lopatku, stierku na okná, metličku a čistiace prostriedky vo fľaškách. Stabilný upratovací vozík s 3 kolieskami umožňuje ľahkú manipuláciu, rukoväte sú prispôsobené pre malé detské rúčky.

Vozík je vybavený dostatkom úložného priestoru pre zavesenie a uloženie doplnkov na upratovanie. Hra na domácnosť rozvíja detskú fantáziu a kreativitu. Deti sa nielen zabavia, ale tiež sa učia zodpovednosti. Pomáhajú rodičom, upratujú si svoju izbičku a tak sa približujú svetu dospelých. Modrý vozík je vyrobený z kvalitných plastov, zaujme deti na prvý pohľad a spolu s doplnkami prinesie deťom veľa realistických zážitkov.

Francúzsky Écoiffier už dlhé roky prináša deťom tie najlepšie hračky, ktoré spĺňajú najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky výrobca originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Pohlavieboy and girl
Vek3years
Pôvodfrance
Rozmery22*31*58 cm
Celková výška58 cm
Packageáno
Farbamodrá

Écoiffier

Nakúpte u nás krásne hračky Écoiffier za výhodnú cenu. V našom eshope nájdete detské kuchynky, stavebnice pre deti aj pieskoviská.
Kontakt
Polia s * sú povinné
loader  Načítavam hodnotenia...

Vybrali sme pre Vás

loader  Načítavam podobné produkty...