Kód: SM410710 Kategória: Školské tabule pre deti
  Skladom
15,60 EUR
Hodnotenie:
Nehodnotené

Magnetická závesná tabuľa Activity od francúzskeho výrobcu Smoby je vynikajúcim darčekom pre všetky šikovné a kreatívne deti už od 3 rokov. Magnetická obojstranná tabuľa pre deti umožňuje zavesenie na stenu pomocou priloženej šnúrky, presne podľa výšky dieťaťa, takže neskôr nie je problém detskú tabuľu posunúť vyššie a v kreslení veselo pokračovať ďalej. Tabuľa s krásnym oranžovým rámom je vybavená praktickým zeleným držiakom, do ktorého si deti môžu odložiť zmazateľnú fixku, ktorá je súčasťou balenia. Magnetickú tabuľu takisto využijú deti na hru s magnetkami, a na druhej strane sa nachádza plocha na kreslenie kriedou ako v skutočnej škole.

Deti sa s ňou zahrajú hru na školákov a učiteľov, učia sa písať a kresliť, naplno sa ponoria do sveta fantázie. Precvičujú si jemnú motoriku, sústredenie a logické myslenie. Závesná tabuľa je takisto vynikajúca edukatívna hračka aj do predškolských zariadení. Magnetická tabuľa je vyhotovená z kvalitných plastových materiálov, má oblé hrany, takže umožňuje deťom bezpečnú hru. Jej povrch je veľmi príjemný, zamatový na dotyk. Rozmery tabule sú 47*1*32 cm. Smoby je renomovaný francúzsky výrobca plastových hračiek s originálnym dizajnom a vysokou kvalitou. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Vlastnosti

  • praktická tabuľa so šnúrkou na zavesenie
  • súčasťou balenia aj zmazateľná fixka
  • atraktívny francúzsky dizajn
  • kombinácia magnetickej a klasickej tabule
  • kvalitné plastové diely
  • odolný rám
  • vhodné pre deti od 3 rokov
Pre kohoboy and girl
Vek3years
PôvodFrance
Rozmery47*1*32 cm
Rozmery balenia48*1*32 cm
Drawing area43*43 cm
MagnetickéÁno
PackageÁno
Hmotnosť0,75 kg
Farbaoranžová

Smoby

Nakúpte u nás hračky Smoby. V ponuke nášho eshopu objavíte detské kuchynky, domčeky pre deti, šmykľavky, odrážadlá aj trojkolky.
Kontakt
Polia s * sú povinné
loader  Načítavam hodnotenia...

Vybrali sme pre Vás

loader  Načítavam podobné produkty...