Kód: SM410308 Kategória: Školské tabule pre deti
  Skladom
64,99 EUR
Hodnotenie:
Nehodnotené

Kovová tabuľa na kriedu a magnetky Metal Board od francúzskeho výrobcu Smoby je špičková obojstranná tabuľa, s ktorou sa zabavia deti už od 3 rokov. Je vyrobená z kvalitnej kovovej konštrukcie a odolného plastu, ktorý je príjemný na dotyk. Je veľmi praktická, deti si na ňu môžu z jednej strany písať fixkou a z druhej strany kriedou. Obe strany sa potom dajú jednoducho zotrieť handričkou alebo špongiou. Pod tabuľou je priestranná priehradka na uloženie písacích pomôcok, zároveň chráni podlahu pred prachom pri písaní kriedou. Na bočnej strane sa nachádza žltý box, do ktorého si môžu uložiť magnetické písmenká.

Deti sa môžu tešiť na skvelú súpravu 80 doplnkov, medzi ktorými nájdu magnetické písmenká, čísla, znaky, fixku, farebné kriedy a špongiu. Štýlová modrá tabuľa pôsobí nadčasovo, je vhodná pre chlapcov aj dievčatá. Zahrajú sa s ňou na dlhé roky, pričom si budú užívať zábavu a zároveň sa učiť vytvárať svoje prvé slová, rátať rôzne príklady a rozvíjať si tak logické myslenie. Táto detská pomôcka na kreslenie pomáha rozvíjať umelecké vlohy, detskú fantáziu a šikovnosť pri kreslení. Vďaka množstvu doplnkov je táto hračka skvelým pomocníkom pre deti v predškolskom a rannom školskom veku.

Tabuľa pre deti sa dá veľmi rýchlo poskladať, nezaberá veľa miesta. Jej rozmery sú 49*52*105 cm, pričom celková výška je 105 cm. Francúzska spoločnosť Smoby je známa svojimi originálnymi a kvalitnými detskými hračkami pre rôzne vekové kategórie. Plast na hračkách Smoby je pevný a zároveň jemný k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany a farby podnecujúce detskú fantáziu. Hračky Smoby sú tým najlepším, čo môžete ponúknuť svojim deťom, ktoré sa s nimi budú zabávať dlhé hodiny.

Pohlavieboy and girl
Vek3years
Pôvoddesigned in france
Rozmery49*52*105 cm
Rozmery balenia55*11*60 cm
Packageáno
Farbamodrá

Smoby

Nakúpte u nás hračky Smoby. V ponuke nášho eshopu objavíte detské kuchynky, domčeky pre deti, šmykľavky, odrážadlá aj trojkolky.
Kontakt
Polia s * sú povinné
loader  Načítavam hodnotenia...

Vybrali sme pre Vás

loader  Načítavam podobné produkty...