Kód: SM410207 Kategória: Školské tabule pre deti
  Skladom
99,99 EUR
Hodnotenie:
Nehodnotené

Tabuľa kovová na kriedu a magnetky Evolutiv Board od špičkového francúzskeho výrobcu Smoby je kvalitná obojstranná tabuľa, ktorá rastie s dieťaťom od 3 rokov. Je vyrobená z pevnej kovovej konštrukcie a odolného plastu, ktorý je príjemný na dotyk. Deti si na ňu môžu z jednej strany písať fixkou a z druhej strany kriedou. Obe strany sa potom dajú jednoducho zotrieť handričkou, alebo špongiou. Magnetická tabuľa sa dá výškovo nastaviť podľa potrieb dieťaťa. Pod tabuľou je praktický úložný priestor s oddelenými priehradkami na uloženie písacích a kresliacich pomôcok.

Deti sa môžu tešiť na súpravu 80 doplnkov, medzi ktorými nájdu magnetické písmenká, čísla, znaky, fixku, farebné kriedy a špongiu. Štýlová tabuľa v jemných farbách pôsobí nadčasovo, očarí chlapcov aj dievčatá. Zahrajú sa s ňou na dlhé roky, pričom si budú užívať zábavu a zároveň sa učiť vytvárať svoje prvé slová, rátať rôzne príklady a rozvíjať si tak logické myslenie. Táto detská pomôcka na kreslenie pomáha rozvíjať umelecké vlohy, detskú fantáziu a šikovnosť pri kreslení. Vďaka množstvu doplnkov je táto hračka skvelým pomocníkom pre deti v predškolskom a rannom školskom veku. Tabuľa nie je vybavená krytom.

Tabuľa pre deti sa dá veľmi rýchlo poskladať, nezaberá veľa miesta. Jej rozmery sú 67*61*130 cm, pričom celková výška je 130 cm.  Francúzska spoločnosť Smoby je známa svojimi špičkovými hračkami, ktoré navrhujú poprední francúzski dizajnéri pre rôzne vekové kategórie. Plast na hračkách Smoby je pevný a zároveň jemný k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany a farby podnecujúce detskú fantáziu. Hračky Smoby sú tým najlepším, čo môžete ponúknuť svojim deťom, ktoré sa s nimi budú zabávať dlhé hodiny.

Pohlavieboy,boy and girl
Vek0months
Pôvoddesigned in france,spain
Rozmery67*61*130 cm
Celková výška130 cm
Rozmery balenia55*13*74 cm
Packageáno

Smoby

Nakúpte u nás hračky Smoby. V ponuke nášho eshopu objavíte detské kuchynky, domčeky pre deti, šmykľavky, odrážadlá aj trojkolky.
Kontakt
Polia s * sú povinné
loader  Načítavam hodnotenia...

Vybrali sme pre Vás

loader  Načítavam podobné produkty...