Kód: SM316204 Kategória: Hračky pre najmenších
  Skladom
29,59 EUR
Hodnotenie:
Nehodnotené

Smoby Cotoons je súprava nočných svetelných a hudobných dekorácií pre kojencov - hviezdička nad postieľku a svietiaci mesiačik pre bábätko. Sú určené pre najmenšie bábätká od 0 mesiacov. Hviezdička a mesiačik pre deti hrajú príjemné melódie, ktoré dieťatko upútajú a zabavia na dlhšiu dobu. Hračka pre kojencov, hviezdička nad postieľku, svieti a hrá príjemnú hudbu pre malé detičky, ktorá dotvára atmosféru. Hudba je určená na upokojenie dieťatka a na jeho pomalé uspatie. Mesiačik svieti tlmeným svetlom, aby dieťatko nezaspávalo v úplnej tme. Tiež hrá príjemnú hudbu. Hviezdička aj mesiačik pre bábätko sú dizajnovo pekné. Hviezdička pre deti je biela s modrým uchytením a modrou hviezdičkou na konci špagátiku, ktorým sa naťahuje. Hviezdička pre deti je ozdobená farebným obrázkom chrobáčikov Chowing.

Hviezdička pre deti sa zapína natiahnutím špagátiku z jej spodku - automaticky sa vypne, keď sa špagátik celý navinie dovnútra. Hrajúca hviezdička funguje na AA/LR6 batérie. Batérie nie sú súčasťou balenia. Mesiačik je tiež biely, s modrým chrobáčikom Chowing. Svietiaci mesiačik pre deti je ozdobený farebným chrobáčikom Chowing. Zapína a vypína sa gombíkom, ktorý je na boku mesiačika. Svietiaci mesiačik funguje na AA/LR6 batérie. Batérie nie sú súčasťou balenia. Smoby je renomovaná francúzska značka, ktorá sa zaoberá výrobou kvalitných hračiek zo zdravotne nezávadných materiálov. Produkty Smoby majú vysokú kvalitu, a sú držiteľom európskych certifikátov kvality. Plastový materiál je kvalitný a zamatový na dotyk.

Genderbabies
Vek0months
PôvodFrance
Rozmery14 cm
Rozmery balenia29*13*21 cm
BatteryÁno
ElectricÁno
LightÁno
SoundÁno
MusicÁno
PackageÁno
Hmotnosť0,49 kg
NoteBattery: 2 x AAA, LR03
Farbamodrá

Smoby

Nakúpte u nás hračky Smoby. V ponuke nášho eshopu objavíte detské kuchynky, domčeky pre deti, šmykľavky, odrážadlá aj trojkolky.
Kontakt
Polia s * sú povinné
loader  Načítavam hodnotenia...

Vybrali sme pre Vás

loader  Načítavam podobné produkty...