Kód: SM211333 Kategória: Hračky pre najmenších
  Skladom
25,99 EUR
Hodnotenie:
Nehodnotené

Kojenecká hračka Smoby je nočná svetelná a hudobná bábika Chowing Cotoons s vankúšikom. Je určená pre najmenšie bábätká od 0 mesiacov. Bábika pre kojencov hrá príjemné melódie, ktoré dieťatko upútajú a zabavia na dlhšiu dobu. Svietiaca detská bábika Chowing svieti a hrá príjemnú hudbu pre malé detičky, ktorá dotvára atmosféru. Hudba detskej kojeneckej hračky je určená na upokojenie dieťatka a na jeho pomalé uspatie. Je ideálna pri zaspávaní. Svetlo, ktoré svieti je tlmené, a tak dieťatko nie je v úplnej tme.

Kojenecká bábika Chowing je dizajnovo pekná hračka pre najmenších kojencov, ružovej farby, s telíčkom ako vankúšik. Svietiaca bábika pre kojencov sa zapína a vypína gombíkom, ktorý je na spodku hračky. Svietiaca bábika Chowing Cotoons funguje na 3x AAA/LR03 batérie. Batérie nie sú súčasťou balenia. Smoby je renomovaná francúzska značka, ktorá sa zaoberá výrobou kvalitných hračiek zo zdravotne nezávadných materiálov. Produkty Smoby majú vysokú kvalitu, a sú držiteľom európskych certifikátov kvality. Plastový materiál je kvalitný a hračka je mäkká a zamatová na dotyk.

Genderbabies
Vek0months
PôvodFrance
Rozmery22*14*17 cm
Celková výška17 cm
Rozmery balenia24*12*20 cm
Celková dĺžka22 cm
BatteryÁno
ElectricÁno
LightÁno
SoundÁno
MusicÁno
PackageÁno
Hmotnosť0,20 kg
NoteBattery: 3x AAA/LR3
Farbamodrá

Smoby

Nakúpte u nás hračky Smoby. V ponuke nášho eshopu objavíte detské kuchynky, domčeky pre deti, šmykľavky, odrážadlá aj trojkolky.
Kontakt
Polia s * sú povinné
loader  Načítavam hodnotenia...

Vybrali sme pre Vás

loader  Načítavam podobné produkty...