Kód: ECO2759 Kategória: Riadiky a doplnky do kuchynky
  Skladom
20,99 EUR
Hodnotenie:
Nehodnotené

Jedálenská súprava v dóze Breakfast Box Vert Azur od francúzskeho výrobcu Écoiffier je prekrásna riadov pre deti od 18 mesiacov, ktorá pozdvihne ich hru s detskou kuchynkou. Súpravu riadov do kuchynky tvorí až 35 dielov a je určená pre stolovanie 4 osôb. Jedálenská súprava pozostáva z tanierov, pohárov, šálok, príborov, čajníka, nádobky na mlieko, cukorničky a misky so sladkým pečivom. S jedálenskou sadou Écoiffier sa deti zahrajú na prípravu jedla a stolovanie pre seba a svojich najbližších. Vďaka krásnym jemným farbám a realistickému prevedeniu táto hračka do kuchynky podnecuje detskú fantáziu a tiež kreativitu. Celá súprava je uložená v praktickej dóze, takže deti sa zároveň naučia po sebe upratať.

Francúzsky výrobca Écoiffier vyrába kvalitné plastové hračky už niekoľko desaťročí. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu. Taktiež mu záleží aj na ochrane prírody, preto je členom programov Eco Emballage a Der Grüne Punkt. S kuchynskou sadou Écoiffier sa deti zabavia veľmi dlho, pretože ponúka široké spektrum hier nielen v kuchynke.

Genderboy and girl
Vek18months
PôvodFrance
Rozmery42*21*18 cm
Hmotnosť900 g

Écoiffier

Nakúpte u nás krásne hračky Écoiffier za výhodnú cenu. V našom eshope nájdete detské kuchynky, stavebnice pre deti aj pieskoviská.
Kontakt
Polia s * sú povinné
loader  Načítavam hodnotenia...

Vybrali sme pre Vás

loader  Načítavam podobné produkty...