Kód: ECO2982 Kategória: Detské stavebnice Abrick
  Skladom
25,99 EUR
Hodnotenie:
Nehodnotené

Stavebnica vláčik s koľajnicami z kolekcie Abrick predstavuje skvelý darček pre chlapcov a dievčatá už od 18 mesiacov. Nádhernú stavebnicu tvorí železničná dráha s priemerom 64 cm, lokomotíva s 2 vozňami a originálna veterná turbína. Súčasťou stavebnice sú aj 4 figúrky, s ktorými deti zažijú realistické zážitky pri cestovaní vlakom, ďalej stromček, hríbiky, plot a dokonca aj kravička. Tieto originálne doplnky v pestrých farbách s vidieckym motívom očaria deti na prvý pohľad a urobia hru so stavebnicou ešte zaujímavejšou. 

Kocky a dieliky stavebnice Abrick sú ľahké a veselé farebné prevedenie púta pozornosť najmenších detí. Dieliky stavebnice Abrick sú primerane veľké, ľahko sa skladajú a zároveň sa ľahko rozkladajú. Vhodné sú zvlášť na rozvoj jemnej motoriky, pozornosti, rozoznávania farieb a pod. Zároveň kreatívnym spôsobom rozvíjajú fantáziu a dieťa zabavia na dlhé hodiny, či už sa hrá samo alebo s kamarátmi. Všetky dieliky tejto detskej stavebnice sú vyrobené z kvalitného plastu bez ostrých hrán a sú kompatibilné s dielikmi všetkých stavebníc Abrick.

Francúzsky Écoiffier už dlhé roky prináša deťom kvalitné hračky, ktoré spĺňajú najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky výrobca originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Pohlavieboy and girl
Vek18months
Pôvodfrance
Packageáno
Diameter64 cm

Écoiffier

Nakúpte u nás krásne hračky Écoiffier za výhodnú cenu. V našom eshope nájdete detské kuchynky, stavebnice pre deti aj pieskoviská.
Kontakt
Polia s * sú povinné
loader  Načítavam hodnotenia...

Vybrali sme pre Vás

loader  Načítavam podobné produkty...