Kód: ECO2980 Kategória: Detské stavebnice Abrick
  Skladom
25,99 EUR
Hodnotenie:
Nehodnotené

Stavebnica Požiarnici z kolekcie Abrick od francúzskeho výrobcu Écoiffier zaujme všetky deti a najmä chlapcov od 18 mesiacov. Deti získajú realistické zážitky pri hre na hasičov, pričom budú mať k dispozícii 2 figúrky hasičov a 3 vozidlá (auto s hasičským rebríkom, helikoptéru a klasické hasičské autíčko). Súčasťou stavebnice sú aj dieliky v tvare hydrantu, ohňa a dopravnej značky. Požiarna stanica s 2 poschodiami je vybavená otvárateľnými dverami a otvárateľnou rampou pre autíčka, ponúka deťom prístup z viacerých strán. Jej súčasťou je aj plocha, na ktorej môže helikoptéra pristáť.

Moderná stavebnica v červenom vyhotovení zabaví deti na dlhé roky, naučia sa riadiť záchranárske akcie a hasiť požiar. S požiarnou stanicou sa zahrajú naraz aj viaceré deti. Chlapci a dievčatá si pri hre trénujú jemnú motoriku, fantáziu a predstavivosť, zlepšujú si aj komunikačné schopnosti a rozširujú slovnú zásobu. Hasičská stanica sa vyznačuje prvotriednym francúzskym dizajnom, ozdobí každú detskú izbičku. Dieliky sú vyrobené z kvalitného plastu so zaoblenými hranami, sú kompatibilné so všetkými Abrick stavebnicami.

Francúzsky Écoiffier už dlhé roky prináša deťom kvalitné hračky, ktoré spĺňajú najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky výrobca originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Pohlavieboy and girl
Vek18months
Pôvoddesigned in france
Rozmery31*30*30,5 cm
Packageáno
Farbačervená

Écoiffier

Nakúpte u nás krásne hračky Écoiffier za výhodnú cenu. V našom eshope nájdete detské kuchynky, stavebnice pre deti aj pieskoviská.
Kontakt
Polia s * sú povinné
loader  Načítavam hodnotenia...

Vybrali sme pre Vás

loader  Načítavam podobné produkty...