Kód: ECO2981 Kategória: Detské stavebnice Abrick
  Skladom
25,99 EUR
Hodnotenie:
Nehodnotené

Stavebnica Tradičná farma z kolekcie Abrick od francúzskeho výrobcu Écoiffier poteší každé dieťa už od 18 mesiacov. Deti získajú realistické zážitky pri hre na farmárov, pričom budú mať k dispozícii 5 figúrok zvieratiek, medzi ktorými je koník, sliepočka, ovečka, kravička a kozička. Súčasťou sady sú aj 2 figúrky farmára a farmárky, mliekarenská dodávka, fúrik, žľab, plot a ďalšie doplnky. Tradičná 2-poschodová farma v červenom vyhotovení je vybavená kladkou, otvárateľnými dverami a vrátkami, takže sa do nej zvieratká ľahko dostanú.

Nádherná stavebnica zabaví deti na dlhé roky, naučia sa starať o zvieratká a riadiť práce na farme. S farmou sa zahrajú naraz naraz kamaráti aj súrodenci, umožňuje prístup z viacerých strán. Chlapci a dievčatá si pri hre trénujú jemnú motoriku, fantáziu a predstavivosť, zlepšujú si aj komunikačné schopnosti a rozširujú slovnú zásobu. Farma sa vyznačuje prvotriednym francúzskym dizajnom, ozdobí každú detskú izbičku. Dieliky sú vyrobené z kvalitného plastu so zaoblenými hranami, sú kompatibilné so všetkými Abrick stavebnicami.

Rozmery poskladanej stavebnice sú 29,5*16,5*29,5 cm. Francúzsky Écoiffier už dlhé roky prináša deťom kvalitné hračky, ktoré spĺňajú najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky výrobca originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Pohlavieboy and girl
Vek18months
Pôvodfrance
Rozmery29,5*16,5*29,5 cm
Packageáno
Farbačervená

Écoiffier

Nakúpte u nás krásne hračky Écoiffier za výhodnú cenu. V našom eshope nájdete detské kuchynky, stavebnice pre deti aj pieskoviská.
Kontakt
Polia s * sú povinné
loader  Načítavam hodnotenia...

Vybrali sme pre Vás

loader  Načítavam podobné produkty...