Kód: ECO2979 Kategória: Detské stavebnice Abrick
  Skladom
36,99 EUR
Hodnotenie:
Nehodnotené

Stavebnica Ekologická farma z kolekcie Abrick od francúzskeho výrobcu Écoiffier predstavuje originálny darček pre všetky deti od 18 mesiacov. Deti získajú realistické zážitky pri hre na farmárov, pričom budú mať k dispozícii 5 figúrok zvieratiek, 2 figúrky farmára a farmárky, traktor s prívesom, balíky slamy, zábrany pre zvieratká a praktický fúrik. Ekologická farma je vybavená veternou turbínou a na streche sa nachádzajú solárne panely, vďaka ktorým získava energiu. Farma s podkrovím je vybavená kladkou, otvárateľnými dverami, oknami a žľabom na vodu. O realistické zážitky pri hre na farmárov sa postará aj obilné silo, pod ktoré dieťa ľahko pripraví traktor s prívesom.

Nádherná stavebnica zabaví deti na dlhé roky, naučia sa starať o zvieratká, riadiť farmu a objavujú ekologický spôsob hospodárenia. Získavajú pozitívny vzťah k prírode, pri každej novej hre si vytvárajú rôzne príbehy, s farmou sa zahrajú naraz kamaráti aj súrodenci, umožňuje prístup z viacerých strán. Chlapci a dievčatá si pri hre trénujú jemnú motoriku, fantáziu a predstavivosť, zlepšujú si aj komunikačné schopnosti a rozširujú slovnú zásobu. Farma v krásnom červenom vyhotovení sa vyznačuje prvotriednym francúzskym dizajnom, ozdobí každú detskú izbičku. Dieliky sú vyrobené z kvalitného plastu so zaoblenými hranami, sú kompatibilné so všetkými Abrick stavebnicami, ľahko sa skladajú a rozkladajú.

Rozmery poskladanej stavebnice sú 33,5*18*31 cm, neobsahuje žiadne elektronické funkcie. Francúzsky Écoiffier už dlhé roky prináša deťom kvalitné hračky, ktoré spĺňajú najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky výrobca originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Pohlavieboy and girl
Vek18months
Pôvodfrance
Rozmery33,5*18*31 cm
Packageáno
Farbačervená

Écoiffier

Nakúpte u nás krásne hračky Écoiffier za výhodnú cenu. V našom eshope nájdete detské kuchynky, stavebnice pre deti aj pieskoviská.
Kontakt
Polia s * sú povinné
loader  Načítavam hodnotenia...

Vybrali sme pre Vás

loader  Načítavam podobné produkty...