VYUŽITE KÓD TRENDYZLAVA A ZÍSKAJTE 5% ZĽAVU NA VŠETKO.
 
 
 
 
 
 
 
 
Kód: BIG55816 Kategória: Odrážadlá od 18 mesiacov
53,99 EUR
Ľutujeme, produkt momentálne nie je skladom
Hodnotenie:
Nehodnotené

Odrážadlo stavbárske auto Power Worker Maxi Crane je špičkový pracovný stroj, s ktorým sa zahrajú všetky deti a najmä chlapci už od 3 rokov. Žlté autíčko je vybavené pohodlným sedadlom a malých stavbárov poteší aj 360-stupňová rotácia, vďaka ktorej sa môžu na stavenisku otáčať do ľubovoľnej strany. Zadná časť autíčka je vybavená žeriavom s pohyblivým ramenom, ktoré má nosnosť až 0,45 kg. Deti sa s ním naučia pracovať ako skutoční žeriavnici, budú prenášať rôzne typy nákladov a zažijú realistické zážitky ako pri skutočnej práci.

Odolné mäkčené plastové kolieska poskytujú pracovnému autu stabilitu a deti sa s ním zabavia ako v detskej izbe, tak aj v záhrade či parku. Robustné a pevné plastové diely sú zárukou, že stavebný žeriav vydrží vašim najmenším dlhé roky. Pohyblivé rameno žeriava so závesným hákom umožní deťom nakladať a presúvať rôzne typy stavebných dielov. Pri hre si rozvíjajú fantáziu, technickú predstavivosť, motorické zručnosti a logické myslenie. 

Dieťa sa dokáže hrou s pracovným strojom - žeriavom zabaviť na dlhé hodiny. Hračka má oblé hrany, takže dieťa si pri hre neublíži. Produkt má rozmery 47*32*36 cm, váži 3 kg a disponuje nosnosťou až 50 kg. Hračka sa dá v prípade znečistenia veľmi jednoducho umyť pod tečúcou vodou. Výrobky BIG sú testované v nezávislých ústavoch a podčiarkujú najvyššiu kvalitu produktov. Autíčko si aj po rokoch hrania zachová svoje krásne farby vďaka UV filtru, ktorý bráni vyblednutiu farieb.

Žeriav BIG je testovaný nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS. Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. 

Genderboy
Vek3years
PôvodGermany
Rozmery47*32*36 cm
Rozmery balenia51*30*33 cm
UV filterÁno
PackageÁno
Hmotnosť3 kg
Lifting capacitymax. 50 kg
Notenosnosť ramena: 450 g
Farbažltá

BIG

Nakúpte u nás špičkové hračky obľúbenej nemeckej značky BIG. Nájdete tu detské odrážadlá, stavebnice pre deti, detské autíčka aj pieskoviská.
Kontakt
Polia s * sú povinné
loader  Načítavam hodnotenia...

Vybrali sme pre Vás

loader  Načítavam podobné produkty...