Kód: ECO1682 Kategória: Obyčajné kuchynky
  Skladom
36,99 EUR
Hodnotenie:
Nehodnotené

Stánok s rýchlym občerstvením Street Food od francúzskeho výrobcu Écoiffier predstavuje skvelý darček pre deti od 18 mesiacov, ktoré majú rady hry na povolania. Stánok v šedo-béžovej farebnej kombinácii ozdobí každú izbičku a je vybavený bohatou sadou 25 doplnkov. Chlapci a dievčatá sa môžu tešiť na fľašku s kečupom a majonézou, plechovku limonády a koly, fľašu vody, párky, pečivo, kuchynské náčinie, hranolky s krabičkami, smažené kuriatko či rybičku. Malí šéfkuchári môžu vysmážať vo fritéze s vyberateľným košom, uvariť párky a takisto ohrievať hot-dogy na pulte. V spodnej časti stánku sa nachádza úložný priestor, kam môžu deti uložiť aj repliku plynovej fľaše, takže budú mať pri varení ešte realistickejší zážitok. Obchodníci majú k dispozícii aj cenník na pultíku, zákazníci sa pri platení spoľahnú na platobnú kartu a terminál.

Fast food stánok je vybavený dvoma kolieskami, vďaka čomu sa dá ľahko presúvať. Realistický vzhľad stánku s prepracovanými detailmi zaujme deti na prvý pohľad, zahrajú sa s ním spolu so svojimi súrodencami a kamarátmi. Stánok s občerstvením je vyrobený z kvalitných plastov so zaoblenými hranami. Deti sa pri hre na predavačov a kuchárov výborne zabavia, zároveň sa približujú svetu dospelých, získavajú pocit zodpovednosti. Takisto si trénujú jemnú motoriku, logické myslenie a rozvíjajú komunikačné zručnosti a schopnosti, zlepšujú sociálne zručnosti. Pri hre takisto zapájajú aj svoju fantáziu a tvorivosť, vymýšľajú rôzne scenáre a scénky. 

Rozmery stánku sú 44*31*62 cm, ľahko sa s ním manipuluje vďaka nízkej váhe iba 1,9 kg. Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába prvotriedne detské hračky. Spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Pohlavieboy and girl
Vek18months
PôvodFrance,france
Rozmery44*31*62 cm
Rozmery balenia80*60*37 cm
Hmotnosť1,9 kg
Farbabéžová

Écoiffier

Nakúpte u nás krásne hračky Écoiffier za výhodnú cenu. V našom eshope nájdete detské kuchynky, stavebnice pre deti aj pieskoviská.
Kontakt
Polia s * sú povinné
loader  Načítavam hodnotenia...

Vybrali sme pre Vás

loader  Načítavam podobné produkty...