Kód: ECO1692 Kategória: Detské obchodíky
  Skladom
36,99 EUR
Hodnotenie:
Nehodnotené

Stánok so zmrzlinou a vafľami Delight Market Vert Azur od Écoiffier je krásna hračka s množstvom detailov vhodná pre deti od 18 mesiacov. Detský vozík so zmrzlinou prichádza so všetkým, čo deti potrebujú na predaj tej najsladšej a najosviežujúcejšej letnej pochúťky. Súčasťou zmrzlinového stánku je až 26 doplnkov a patria k nim napríklad zmrzliny v kornútkoch, nanuky, vafle, obľúbené makrónky, džemy a donuty. Vozík v nádherných jemných farbách je na kolieskach, takže deti sa s ním môžu premávať po dome ako naozajstní predavači sladkých pochúťok. Detský vozík so zmrzlinou a vafľami má realistické prevedenie, je to nadčasová hračka, ktorá je vyrobená z pevných a odolných materiálov, zo zdravotne neškodných farieb pre maximálnu bezpečnosť počas hier detí.

Zmrzlinársky stánok na kolieskach je vybavený aj platobným terminálom s kreditnou kartou a košíkom, do ktorého si deti môžu uložiť svoj nákup. Detský zmrzlinársky vozík je veľmi zábavná a pekná hračka, ktorá upúta každé dieťatko a poskytuje mnoho možností na vymýšľanie a hodiny plné zaujímavých činností. Hrou so stánkom deti naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Rastú nielen fyzicky, ale aj rozvíjajú sa aj mentálne a to práve vďaka takýmto hračkám. Rozvíja sa aj jemná motorika a pohybové zručnosti detí. Je to ideálny doplnok do každej detskej izby, môže sa spojiť aj s detskou kuchynkou Écoiffier. Rozmery hračky sú 45*30*62 cm.

Francúzsky výrobca Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu. Taktiež mu záleží aj na ochrane prírody, preto je členom programov Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí.

Genderboy and girl
Vek18months
PôvodFrance
Rozmery45*30*62 cm
Celková výška62 cm

Écoiffier

Nakúpte u nás krásne hračky Écoiffier za výhodnú cenu. V našom eshope nájdete detské kuchynky, stavebnice pre deti aj pieskoviská.
Kontakt
Polia s * sú povinné
loader  Načítavam hodnotenia...

Vybrali sme pre Vás

loader  Načítavam podobné produkty...