Kód: SM312307 Kategória: Elektronické kuchynky
  Skladom
179,99 EUR
Hodnotenie:
Nehodnotené

Francúzski dizajnéri Smoby prinášajú šikovným kuchárom a kuchárkam nadčasovú reštauráciu Burger Chef Corner, ktorá dokáže rásť s dieťaťom od 3 do 8 rokov! Nadčasový dizajn nadchne každé dieťa, ktoré sa môže tešiť na skvelé elektronické funkcie, tečúcu vodu a bohatú sadu doplnkov. Reštaurácia s kuchyňou, pokladňou a jedálenskou časťou ponúkne zábavu pre viaceré deti, ktoré si vyskúšajú hry na rôzne povolania. Predná časť reštaurácie je navyše vyzdobená originálnymi obrázkami jedál s cenami, vďaka čomu pôsobí ešte realistickejším dojmom.

Reštaurácia sa prispôsobuje veku a potrebám dieťaťa - s podstavcami s výškou 8 cm jednoducho zvýšite základnú úroveň pracovnej dosky z 51 cm až na 59 cm. Toto vylepšenie ocenia rodičia aj s viacerými deťmi v rôznom veku. Efekt tečúcej vody sa spúšťa stlačením kohútika a je vyriešený systémom uzavretého obehu, takže voda tečie do drezu a dostáva sa naspäť do nádržky. Chlapci a dievčatá sa zabavia aj s rúrou na pečenie s otočnými gombíkmi s mechanickým zvukom cric-cric, chladničkou, sporákom s varnou doskou vydávajúcou realistický zvuk varenia, takisto sa potešia aj listovaciemu receptáru s obrázkami, ktorý je umiestnený priamo pod kávovarom.

Pri otvorení reštaurácie vyložia deti štítok s nápisom Open/Closed a vyvesia tabuľu s denným menu, aby prilákali zákazníkov. Malý hosť si v reštaurácii môže sadnúť na pevnú stoličku bez operadla a vybrať si jedlo z menu. Štítok s objednávkou sa dá pripnúť na vrchnú časť kuchynky, aby sa mohol kuchár pustiť do práce. Po obede môže hosť zaplatiť kartou alebo v hotovosti, pričom má pokladník k dispozícii elektronickú pokladňu s funkčnou kalkulačkou s LCD displejom a taktiež čítačku kariet. Po zaplatení vydá naspäť potrebnú sumu aj s pokladničným blokom. Obchodníci sa tak naučia pracovať s papierovými bankovkami a mincami rôznej hodnoty, k dispozícii budú mať aj smartfón, ktorý vyzerá ako skutočný.

Bohaté príslušenstvo obsahuje až 70 doplnkov, medzi ktorými kuchári nájdu aj termosenzitívne cestoviny, ktoré pri teplote nad 18° stupňov získajú krásnu žltú farbu ako pri skutočnom varení. Deti si pri príprave obeda môžu vlastnoručne nakrájať mrkvičku, opekať rybičku, steak alebo si vyskúšať svoje zručnosti s panvicou na otáčanie palaciniek. Vo výbave sa nachádzajú aj lyžičky, nožíky, vidličky, tanieriky, poháriky, šálky, vajíčko, koláčik, rôzne náplne do kávovaru, fľaška kečupu, horčice, hamburger s prísadami, soľnička a korenička, ktoré po zatrasení vydajú zvuk cric-cric, hrniec s pokrievkou, šalát, hranolky, pizzu s prísadami, nôž na krájanie, naberačka, doska na krájanie a napichovacia vidlička. 

Všetky detaily reštaurácie sú prispôsobené malým detským rúčkam. Deti si tak pestujú hmatovú citlivosť, koordináciu pohybov a jemné motorické schopnosti. Pri hre si rozvíjajú komunikačné schopnosti, hrou na povolanie kuchárov, čašníkov a pokladníkov sa približujú svetu dospelých, získavajú pocit zodpovednosti. Krásne dizajnové vyhotovenie s kuchynskými obrázkami nad pracovným pultom prináša deťom tie najlepšie zážitky pri hre na majiteľov reštaurácieDeti si zlepšujú aj koncentráciu a bystrý úsudok, zisťujú, na čo slúžia jednotlivé kuchynské náčinie a doplnky. Obsluhujú zákazníkov, rátajú tržby a učia sa nové veci.

Kuchynka stojí na stabilných nohách a jej základné rozmery sú 138*44*101 cm so základnou výškou pracovnej dosky 51 cm, vďaka čomu si každý rodič bude vedieť určiť, či je pracovná doska dostatočne vysoká pre jeho dieťa. Pri použití podstavcov je celková výška 109 cm a výška pracovnej dosky 59 cm. Kuchynka sa napája na 2 batérie typu LR03 1.5 V, ktoré nie sú súčasťou balenia a 1 batériou typu LR54/AG10 1.5V, ktorá je súčasťou balenia. Je vyrobená z najkvalitnejších plastových materiálov za pomoci technológie Blow molding, vďaka ktorej sa vyznačuje vysokou odolnosťou a pevnosťou, vydrží vášmu dieťaťu dlhé roky.

Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom špičkové hračky s originálnym dizajnom. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Genderboy and girl
Vek3years
PôvodFrance
Rozmery138*44*101 cm
Celková výška101 cm
Table height51 - 59 cm
Rozmery balenia76*24*82 cm
Celková dĺžka138 cm
Adjustable heightÁno
BatteryÁno
ElectricÁno
SoundÁno
PackageÁno
Hmotnosť9,4 kg
Notebattery: 2 x lr03 1.5 v not included, 1 x lr54/ag10 1.5v included
Farbabéžová

Smoby

Nakúpte u nás hračky Smoby. V ponuke nášho eshopu objavíte detské kuchynky, domčeky pre deti, šmykľavky, odrážadlá aj trojkolky.
Kontakt
Polia s * sú povinné
loader  Načítavam hodnotenia...

Vybrali sme pre Vás

loader  Načítavam podobné produkty...