VYUŽITE KÓD TRENDYZLAVA A ZÍSKAJTE 5% ZĽAVU NA VŠETKO.
 
 
 
 
 
 
 
 
Kód: EDU19519 Kategória: Puzzle 500 dielov
  Skladom
8,99 EUR
Hodnotenie:
Nehodnotené

Puzzle pre deti a dospelých s vianočným motívom Santa Claus is Coming sú skvelým darčekom pre každého skladateľa puzzle, ktorého potešia lietajúceho Santa Clausa so záprahom sobov. Vianočné puzzle vytvoria vo vašej rodine útulnú a veselú atmosféru, celá rodina sa môže zapojiť do skladania drobných dielikov. Balenie týchto puzzle obsahuje 500 dielikov, po poskladaní tvoria jeden obrázok. Puzzle sú vyrobené z kvalitného materiálu, spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti i dospelých. Súčasťou balenia je aj Fix lepidlo, vďaka ktorému si puzzle po poskladaní môžete zlepiť a zavesiť na stenu ako obrázok.

Puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky. Skladanie puzzle je zábavná činnosť, ktorú môže spolu vykonávať aj celá rodina alebo partia priateľov. Puzzle sú populárne po celom svete a priaznivo pôsobia na predstavivosť a koncentráciu, podporujú kreativitu a logické myslenie. Puzzle sú vhodné pre deti aj dospelých od 10 rokov. Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier.

Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier - ponuka množstvo krásnych puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle, ktoré majú príslušné označenie na krabici. Nemusíte sa tak obávať. že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Genderboy and girl
Vek10years
PôvodSpain
Rozmery48*34 cm
PackageÁno

Educa

Nakúpte u nás hračky Educa. V ponuke eshopu Trendy Mama nájdete krásne detské puzzle s rôznymi motívmi a spoločenské hry.
Kontakt
Polia s * sú povinné
loader  Načítavam hodnotenia...

Vybrali sme pre Vás

loader  Načítavam podobné produkty...