Kód: SM360917 Kategória: Drevená detská dielňa a náradie
  Skladom
20,99 EUR
Hodnotenie:
Nehodnotené

Pracovný opasok od francúzskeho Smoby je skvelá pracovná hračka pre domácich majstrov od 3 rokov. Dĺžka opasku s pracovným nápisom Black&Decker sa dá ľahko prispôsobiť potrebám dieťaťa, ktoré si v ňom dokáže odniesť až 14 pracovných nástrojov a doplnkov. V sade nájde pílku, skrutkovač, kladivko, francúzsky kľúč, skrutky, konštrukčné diely, matice a meracie pásmo. Súčasťou moderného oranžovo-čierneho je aj praktická kapsička. S týmto detským opaskom sa bude každý chlapec cítiť ako majster opravár, ktorý si dokáže poradiť s akýmkoľvek technickým problémom.

Detský opasok s pracovným náradím rozvíja u chlapcov priestorovú predstavivosť a logické myslenie. Deti sa naučia taktiež poriadkumilovnosti, rýchlo pochopia, že každý nástroj má svoje miesto, na ktoré ho treba po hre upratať. Opasok je vyrobený z kvalitného popruhu, ktorý sa dá ľahko nastaviť a umožňuje pohodlné nosenie potrebného náradia po dlhý čas. Vďaka klipsňovému uzatváraniu pracovný opasok ľahko neskĺzne z detského pásu. Všetky doplnky sú vyrobené z prvotriedneho plastu, bezpečného pre hru na opravárov, ktorí radi pomáhajú svojim rodičom pri opravách v domácnosti. Rozmery opasku sú 44*6*10 cm.

Smoby už dlhé roky prináša deťom moderné hračky s pravým francúzskym dizajnom. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Produkty Smoby všestranne rozvíjajú vaše deti, formujú ich osobnosť, upútajú každé najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou špičkovej francúzskej kvality a nadčasového vzhľadu.

Pohlavieboy
Vek3years
Pôvodfrance
Rozmery44*6*10 cm
Rozmery balenia35*4*26 cm
Packageáno
Farbaoranžová

Smoby

Nakúpte u nás hračky Smoby. V ponuke nášho eshopu objavíte detské kuchynky, domčeky pre deti, šmykľavky, odrážadlá aj trojkolky.
Kontakt
Polia s * sú povinné
loader  Načítavam hodnotenia...

Vybrali sme pre Vás

loader  Načítavam podobné produkty...