Kód: ECO2420 Kategória: Drevená detská dielňa a náradie
  Skladom
29,59 EUR
Hodnotenie:
Nehodnotené

Pracovná rudla s kufríkom a náradím 4v1 Mecanics predstavuje skvelú pracovnú sadu pre malých opravárov a remeselníkov už od 18 mesiacov. Pracovná rudla s 2 kolieskami sa dá jednoducho ovládať, dieťa si na nej ľahko odvezie box, do ktorého si uloží rôzne pracovné nástroje a náradie. Opravárenská sada s 22 doplnkami obsahuje aj pracovnú helmu, vŕtačku s vymeniteľnými nadstavcami a dokonca aj praktický opasok, na ktorý si dieťa zavesí meter, kladivo, kliešte, montážny kľúč, skrutkovač, pílku, skrutky a klince. 

Pracovná rudla je vyrobená z pevných a odolných plastových materiálov, ktoré sú príjemne na dotyk. Náradie so zaoblenými hranami je vytvarované presne pre malé detské rúčky, takže ho dieťa bude vedieť správne uchopiť a hrať sa s ním. Deti sa pri hre na povolania približujú svetu dospelých, zlepšujú si jemnú motoriku a manuálnu zručnosť. Takisto si trénujú aj logické myslenie, podporuje sa ich predstavivosť a fantázia. Učia sa rozoznávať rôzne pracovné nástroje a spôsob ich použitia.

Écoiffier je francúzska značka, ktoré deťom prináša prvotriedne detské hračky za dostupnú cenu. Hračky spĺňajú najvyššie európske kritériá, preto sú vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a vysokou kvalitou.

Pohlavieboy
Vek18months
Pôvodfrance
Rozmery30*27*57 cm

Écoiffier

Nakúpte u nás krásne hračky Écoiffier za výhodnú cenu. V našom eshope nájdete detské kuchynky, stavebnice pre deti aj pieskoviská.
Kontakt
Polia s * sú povinné
loader  Načítavam hodnotenia...

Vybrali sme pre Vás

loader  Načítavam podobné produkty...