Kód: ECO930 Kategória: Riadiky a doplnky do kuchynky
  Skladom
7,59 EUR
Hodnotenie:
Nehodnotené

Potraviny v sieťke raňajky Breakfast od francúzskeho výrobcu Écoiffier je vynikajúca sada doplnkov do kuchynky, s ktorou sa zahrajú chlapci aj dievčatá od 18 mesiacov. Sadu tvoria realistické repliky vajíčok, kurčaťa a rôzne druhy zeleniny. Deti ich využijú pri hre na šéfkuchárov, môžu sa však s nimi hrať aj samostatne. Učia sa rozoznávať rôzne druhy potravín, spoznávajú nové farby a rozvíjajú si svoju fantáziu pri hre na profesiu kuchárov. Potraviny sú balené v praktickej sieťke

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Genderboy and girl
Vek18months
PôvodFrance
Rozmery19*19*13 cm
Hmotnosť160 g

Écoiffier

Nakúpte u nás krásne hračky Écoiffier za výhodnú cenu. V našom eshope nájdete detské kuchynky, stavebnice pre deti aj pieskoviská.
Kontakt
Polia s * sú povinné
loader  Načítavam hodnotenia...

Vybrali sme pre Vás

loader  Načítavam podobné produkty...