Kód: K963300-1 Kategória: Hračky do postieľky
  Skladom
25,19 EUR
Hodnotenie:
Nehodnotené

Kaloo plyšová sovička Colors-Mini Musicals je milé  zvieratko vhodné pre najmenšie deti od 0 mesiacov. Keďže má veselú sýtu zelenú farbu, upúta ich pozornosť, pretože deti v najmladšom veku vnímajú len tie najvýraznejšie farby. Má veľkosť 12 cm a tak ju dieťatko ľahko uchopí do svojej malej rúčky, plyšová hračka pre najmenších je ľahká a bezpečná pre hru najmenších detí. Sovička po stlačení vydáva zvuky ako ozajstná sova, čím je dieťa zaujaté a orientuje sa na vnímanie nového vonkajšieho sveta, dokáže rýchlejšie identifikovať zvuky okolo seba. Deti po narodení vidia len do malej vzdialenosti, preto je mašľa na uviazanie ideálnou súčasťou hračky, dá sa uviazať prakticky hocikam. Húkajúca sovička je mäkká a nadýchaná hračka, ktorú môžete uviazať nad detskú postieľku, kočík alebo autosedačku a tak ju má dieťa blízko seba a môže sa stať jeho verným spoločníkom.

Hra s hračkami je základom pre vývin každého dieťaťa, zvyšuje aktivitu ich mozgu, formuje ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Práve v prvých týždňoch je zvýšená hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk a na vzbudenie tejto citlivosti je vhodná práve mäkká sovička Kaloo. Najmenšie deti reagujú skôr na jasné a pestré farby, preto sa odporúčajú hračky hýriace farbami, ktoré upútajú detské oči už v prvých dňoch po narodení. Pri hračke sa netreba báť detského ochutnávania a hryzenia, ktorými deti často skúmajú predmety. Každá detská hračka Kaloo je testovaná a spĺňa aj tie najvyššie štandardy a je pripravená na detské skúmanie, hryzenie a ochutnávanie. Táto plyšová hračka pre bábätká sa môže vďaka jedinečnému prevedeniu, pestrým farbám a hebkému povrchu stať maznáčikom a obľúbeným spoločníkom každého najmenšieho dieťatka.

Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 16 rokov zaoberá výrobou mäkučkých plyšových hračiek s jedinečným dizajnom, z kvalitných materiálov. Detské hračky Kaloo v sebe odrážajú francúzsky cit pre krásu, dokonalosť a jedinečnosť. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Detská hračka sa dá veľmi pohodlne čistiť, odporúčaný spôsob je pranie pri 30°, potom je potrebné nechať ju voľne usušiť.

Vlastnosti

  • hebká mäkká hračka z plyšu
  • vhodná pre najmenšie deti od 0 mesiacov
  • pestrofarebné prevedenie
  • veľkosť 12 cm
  • ideálna na maznanie pre najmenších
  • vydáva zvuky ako naozajstná sova
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • pranie pri 30°
  • francúzsky dizajn
Genderbabies
Vek0months
PôvodDesigned in France
Rozmery12 cm

Kaloo

Nakúpte u nás hračky Kaloo. V ponuke eshopu Trendy Mama nájdete plyšové hračky, hracie deky, detské osušky, klipy na cumlíky aj hračky na maznanie.
Kontakt
Polia s * sú povinné
loader  Načítavam hodnotenia...

Vybrali sme pre Vás

loader  Načítavam podobné produkty...