Kód: SM220358 Kategória: Doplnky pre bábiky
  Skladom
6,00 EUR
Hodnotenie:
Nehodnotené

Plienky pre bábiku Violette z modernej edície Baby Nurse od francúzskeho Smoby vyzerajú ako skutočné pampersky a sú kvalitným doplnkom k bábikám s veľkosťou od 27 do 50 cm. V sade sa nachádzajú 4 kusy jednorázových plienok pre bábiku, ktoré poslúžia malej mamičke pri prebaľovaní. Plienky pre bábiku sa zapínajú na suchý zips a nesmú chýbať vo výbave žiadnej bábiky, o ktorú sa vaše dievčatko s láskou stará. Tento doplnok je určený pre hru detí už od 3 rokov. Rozmery plienky sú 9*2*16 cm.

Francúzsky Smoby prináša deťom špičkové hračky s originálnym dizajnom už po dlhé roky. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé dieťa. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho dizajnu.

Pre kohogirl
Vek3years
PôvodDesigned in France
Rozmery9*2*16 cm
Rozmery balenia9*7*13 cm
PackageÁno
Hmotnosť0,1 kg
Farbabiela
Suitable for a doll27 - 50 cm

Smoby

Nakúpte u nás hračky Smoby. V ponuke nášho eshopu objavíte detské kuchynky, domčeky pre deti, šmykľavky, odrážadlá aj trojkolky.
Kontakt
Polia s * sú povinné
loader  Načítavam hodnotenia...

Vybrali sme pre Vás

loader  Načítavam podobné produkty...