Kód: SM810902W Kategória: Detské domčeky
  Skladom
42,99 EUR
Hodnotenie:
Nehodnotené

Objavujte kvalitné príslušenstvo a doplnky k detským domčekom od popredného francúzskeho výrobcu Smoby. Praktický vonkajší piknikový stôl s dvoma lavicami predstavuje výbornú možnosť, ako spraviť dieťaťu pri detskom domčeku miesto, na ktorom si posedí so súrodencami a kamarátmi. Piknik stôl s lavicami je vyhotovený v červenej a šedej farebnej kombinácii, v rovnakom odtieni ako domček, takže ladia ako komplet. Kvalitné a bezpečné posedenie si deti rýchlo obľúbia a budú sa tešiť na dobroty, ktoré si vychutnajú na čerstvom vzduchu.

Piknikový stolík s lavicami má odolné, dvojité steny a je vyrobený najmodernejším výrobným procesom Blow Molding, rovnako ako všetky domčeky Smoby. Vyznačuje sa stabilitou, odolnosťou voči poveternostným podmienkam a jeho povrch je zároveň jemný a zamatový na dotyk. Má príjemné oblé hrany, takže sa deti bezpečne zahrajú. Farby na doplnkoch Smoby nevyblednú ani po dlhom čase zásluhou anti UV filtru a zachovajú si svoje krásne a žiarivé farby po dlhé roky, aj napriek nepriaznivému počasiu. Rozmery stolíka s lavicami sú 81*54*49 cm, pričom výška stolíka je 49 cm. Umožňuje jednoduchú a rýchlu montáž.

Piknik stôl s lavicami svojím originálnym francúzskym vzhľadom a funkčnosťou rozvíja u detí fantáziu predstavivosť, približujú sa svetu dospelých a učia sa zodpovednosti. S týmto príslušenstvom sa u chlapcov aj dievčat rozvíjajú sociálne väzby, učia sa pohostinnosti a zásadám správneho stolovania. Rodičia majú radosť, keď sa ich deti hrajú na čerstvom vzduchu, pričom si na stolíku môžu kresliť, maľovať a rozvíjať svoje zručnosti. K piknikovému stolíku s lavicami sa výborne hodia aj ďalšie praktické doplnky, medzi ktoré patrí aj kuchynka so 17 doplnkami. Kombinácia týchto doplnkov prinesie deťom ešte väčšiu radosť a lepšie sa zahrajú.

Piknikový stolík s lavicami je vhodný pre domčeky:

Renomovaný francúzsky výrobca Smoby vyrába kvalitné plastové hračky pre deti už celé desaťročia. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Hračky Smoby predstavujú tú najlepšiu voľbu pre každé dieťa.

Genderboy and girl
Vek24months
PôvodFrance,france
Rozmery81*54*49 cm
Celková výška49 cm
Rozmery balenia49*16*83 cm
Celková dĺžka81 cm
UV filterYes,yes
Double wallYes,yes
PackageYes,yes
Hmotnosť2,4 kg
Farbačervená

Smoby

Nakúpte u nás hračky Smoby. V ponuke nášho eshopu objavíte detské kuchynky, domčeky pre deti, šmykľavky, odrážadlá aj trojkolky.
Kontakt
Polia s * sú povinné
loader  Načítavam hodnotenia...

Vybrali sme pre Vás

loader  Načítavam podobné produkty...