Kód: BIG55326 Kategória: Odrážadlá od 18 mesiacov
99,99 EUR
Ľutujeme, produkt momentálne nie je skladom
Hodnotenie:
Nehodnotené

Odrážadlo požiarne auto Volvo Fire Truck od nemeckého výrobcu BIG predstavuje skvelú hračku pre všetky deti už od 24 mesiacov. Nádherné požiarne auto v červeno-čiernom vyhotovení vzniklo na základe predlohy modelu požiarneho auta Volvo Rosenbauer, vďaka čomu zaujme deti na prvý pohľad. V zadnej časti autíčka sa nachádza tajná priehradka, do ktorej si dieťa môže odložiť rôzne drobnosti. Chlapci a dievčatá sa zahrajú na povolanie hasičov, tešiť sa môžu na mechanickú požiarnu striekačku, ktorá dokáže striekať vodu až do vzdialenosti 6 metrov. V hasičskom autíčku sa nachádza veľká nádrž na vodu s kapacitou 3 litrov. 

Kvalitné kolesá majú povrch z mäkčeného plastu, vďaka čomu nezanechávajú na podlahe stopy, vynikajúco priliehajú k povrchu a vyznačujú sa tichým chodom. Detské požiarne autíčko je robustné a pevné odrážadlo s oblými tvarmi. Jeho povrch je chránený pred vyblednutím špeciálnym UV filtrom, takže si aj po dlhom používaní zachová svoj krásny vzhľad. Odrážadlo sa stane obľúbenou hračkou každého dieťaťa, ktoré si ho môže vziať do parku aj na výlety.

Jazda na odrážadle podporuje správny vývoj bedrových kĺbov, keďže dieťa sedí na odrážadle široko rozkročené. Volant odrážadla určuje smer jazdy, má vôľu do strán 30°. Moderné odrážadlo pomáha deťom rozvíjať fyzické schopnosti, takisto podnecuje v nich rozvoj predstavivosti a fantázie. Zahrajú sa na povolanie hasičov, pri jazde sa učia správne odhadovať vzdialenosti a prispôsobovať rýchlosť jazdy okolitému prostrediu.

Nemecký výrobca BIG produkuje kvalitné hračky pre deti rôznych vekových kategórií. Výrobky BIG sú testované v nezávislých ústavoch a podčiarkujú kvalitu produktov. Odrážadlo pre deti je testované nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné.

Vlastnosti

  • odrážadlo v tvare požiarneho autíčka Volvo Rosenbauer
  • tajná priehradka v zadnej časti odrážadla
  • funkčná požiarna striekačka s kapacitou nádrže 3 l
  • vhodné od 24 mesiacov  
  • špeciálny UV filter na ochranu farieb
  • tiché kolieska z mäkčeného plastu
  • vysoká robustnosť a kvalita použitých plastov
  • kvalitný nemecký výrobok
Genderboy and girl
Vek24months
PôvodDesigned in Germany,designed in germany
PackageYes,yes
Farbačervená

BIG

Nakúpte u nás špičkové hračky obľúbenej nemeckej značky BIG. Nájdete tu detské odrážadlá, stavebnice pre deti, detské autíčka aj pieskoviská.
Kontakt
Polia s * sú povinné
loader  Načítavam hodnotenia...

Vybrali sme pre Vás

loader  Načítavam podobné produkty...