Kód: ECO1676 Kategória: Detské obchodíky
  Skladom
36,99 EUR
Hodnotenie:
Nehodnotené

Obchod s vozíkom Supermarket 100% Chef od francúzskeho výrobcu Écoiffier je kvalitný obchodík, ktorý je vhodný pre chlapcov a dievčatá od 18 mesiacov. Detský supermarket obsahuje sadu 20 doplnkov, medzi ktorými nájdu obchodníci rôzne typy ovocia a zeleniny, koláčiky, fľašku olivového oleja, jahodový džem, konzervu, platobnú kartu a debničku na tovar. Malí zákazníci sa pri nákupe spoľahnú na nákupný vozík a pri platení použijú platobnú kartu, ktorú vložia do platobného terminálu. Detský obchodík je vernou replikou skutočného supermarketu, je vybavený aj mikrofónom. Dizajnový obchodík v červenom vyhotovení ponúkne aj dostatok úložného priestoru s policami na uloženie tovaru, spolu s čiarovými kódmi a cenami.

Hra na obchodníkov a zákazníkov je nielen veľmi zábavná, ale pomáha tiež s optimálnym vývinom dieťaťa. Deťom sa počas takejto hry rozvíja fantázia a predstavivosť. Manipuláciou s malými doplnkami sa rozvíja aj ich jemná motorika. Spoločne so súrodencami a kamarátmi sa deti môžu učiť, ako sa správne nakupuje, zlepšujú si logické myslenie a zároveň si rozvíjajú slovnú zásobu. Rozmery kuchynky sú 48*26*72 cm, rozmery vozíka sú 42*30*42 cm. Francúzsky výrobca Écoiffier produkuje kvalitné plastové hračky pre deti už celé desaťročia. Plast na hračkách je kvalitný, hračky majú zaoblené hrany. Écoiffier pri výrobe dodržiava prísne bezpečnostné predpisy EÚ, takže sa rodičia nemusia báť o zdravie svojho dieťaťa.

Pohlavieboy and girl
Vek18months
Pôvodfrance
Rozmery48*26*72 cm
Celková výška72 cm
Packageáno

Écoiffier

Nakúpte u nás krásne hračky Écoiffier za výhodnú cenu. V našom eshope nájdete detské kuchynky, stavebnice pre deti aj pieskoviská.
Kontakt
Polia s * sú povinné
loader  Načítavam hodnotenia...

Vybrali sme pre Vás

loader  Načítavam podobné produkty...