Kód: SM220361W Kategória: Doplnky pre bábiky
  Skladom
12,59 EUR
Hodnotenie:
Nehodnotené

Nosič klokanka pre bábiku Violette z nadčasovej edície Baby Nurse od francúzskeho Smoby predstavuje vynikajúci darček pre všetky starostlivé deti a najmä dievčatká od 3 rokov, ktoré rady nosia svoju bábiku stále pri sebe ako dospelé mamičky. Nosič je určený pre bábiku s veľkosťou od 32 do 42 cm. Je vyhotovený v nádherných ružových odtieňoch s moderným bodkovaným vzorom. Deti pri svojich hrách rady napodobňujú dospelých. Hrajú sa, že ich bábiky sú ozajstné, kŕmia ich, rozprávajú sa s nimi, kúpu ich, prezliekajú. Svoju bábiku si vďaka praktickému nosidlu vezmú všade so sebou, pričom bábiku môžu usadiť v 2 polohách - v smere cesty alebo tvárou k sebe.

Rozmery tejto obľúbenej hračky sú 19*1*24 cm, je vyhotovená z kvalitnej tkaniny a prednú časť zdobí nápis Baby Nurse. Dômyselné riešenie zaručí, že bábika z klokanky nevypadne a deti ju budú mať vždy pri sebe. Hra s detskou bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností. Smoby je renomovaný výrobca detských hračiek francúzskej kvality. Hračky Smoby rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko, preto je to najlepší darček pre vašich najmenších. Proces výroby hračiek je prísne kontrolovaný, spĺňajú aj najvyššie bezpečnostné kritériá.

Gendergirl
Vek3years
PôvodFrance
Rozmery19*1*24 cm
Rozmery balenia16*21*1 cm
PackageÁno
Hmotnosť0,1 kg
Farbaružová
Suitable for a doll32 - 42 cm

Smoby

Nakúpte u nás hračky Smoby. V ponuke nášho eshopu objavíte detské kuchynky, domčeky pre deti, šmykľavky, odrážadlá aj trojkolky.
Kontakt
Polia s * sú povinné
loader  Načítavam hodnotenia...

Vybrali sme pre Vás

loader  Načítavam podobné produkty...