Kód: SM310598 Kategória: Kuchynské spotrebiče pre deti
  Skladom
29,59 EUR
Hodnotenie:
Nehodnotené

Elektronická mikrovlnka Tefal Microwave od francúzskeho výrobcu Smoby je vynikajúci doplnok k detským kuchynkám, s ktorým sa zahrajú chlapci aj dievčatá už od 3 rokov. Mikrovlnka je v modernom šedo-bielom vyhotovení s olivovými detailami a ponúkne deťom zvukové a svetelné funkcie, takže sa budú pri hre na šéfkuchárov cítiť ešte realistickejšie. Tešiť sa môžu aj na skvelé doplnky - k dispozícii budú mať aj tanierik s croissantom, ktorý si deti môžu pripraviť v mikrovlnke. Mikrovlnka je vybavená aj otočným gombíkom, vydá mechanický zvuk "cric-crac".

Mikrovlnka sa stane neoddeliteľnou súčasťou každej detskej kuchynky, pričoms a s ňou dá hrať aj samostatne. Hrou s hračkami, ktoré pripomínajú reálne domáce spotrebiče, sa dieťa učí, ako sa používajú, rozvíja si logické myslenie, jemnú motoriku a predstavivosť. Pri hre so svojimi súrodencami a kamarátmi si taktiež rozvíja sociálne zručnosti, získava zdravé sebavedomie a približujú sa svetu dospelých. Rozmery produktu sú 24*13*19 cm, funguje na 2 batérie typu AA/LR6, ktoré nie sú súčasťou balenia.

Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom kvalitné hračky s vlastnou, originálnou myšlienkou. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Farby na hračkách Smoby rozvíjajú v deťoch kreativitu a individualitu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Genderboy and girl
Vek3years
PôvodFrance
Rozmery24*13*19 cm
Celková výška19 cm
ElectricÁno
LightÁno
SoundÁno
MechanicÁno
Hmotnosť642 g
Note2x lr6/aa mignon not battery included
Farbašedá

Smoby

Nakúpte u nás hračky Smoby. V ponuke nášho eshopu objavíte detské kuchynky, domčeky pre deti, šmykľavky, odrážadlá aj trojkolky.
Kontakt
Polia s * sú povinné
loader  Načítavam hodnotenia...

Vybrali sme pre Vás

loader  Načítavam podobné produkty...