Kód: SM330313 Kategória: Hry na domácnosť
  Skladom
8,40 EUR
Hodnotenie:
Nehodnotené

Metla s lopatkou na upratovanie Aqua Clean od francúzskeho výrobcu Smoby je vynikajúca sada pomôcok do domácnosti, ktorá poteší všetky poriadkumilovné deti už od 3 rokov. Súčasťou sady je veľká metla s plastovou rúčkou a metlička s lopatkou na smeti. Upratovacia súprava je v krásnom oranžovom vyhotovení, plastový povrch je príjemný, zamatový na dotyk. Vďaka tejto sade sa vaše deti učia zodpovednosti, poriadkumilovnosti a naučia sa pomáhať rodičom v domácnosti. Získavajú správne návyky už od útleho veku, približujú sa k svetu dospelých. Celková dĺžka metly je 54 cm a celkové rozmery sú 24*5*54 cm. 

Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom tie prvotriedne hračky s pravým francúzskym dizajnom. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Pre kohoboy and girl
Vek3years
PôvodFrance
Rozmery24*5*54 cm
Celková dĺžka54 cm
PackageÁno
Hmotnosť0,2 kg
Farbaoranžová

Smoby

Nakúpte u nás hračky Smoby. V ponuke nášho eshopu objavíte detské kuchynky, domčeky pre deti, šmykľavky, odrážadlá aj trojkolky.
Kontakt
Polia s * sú povinné
loader  Načítavam hodnotenia...

Vybrali sme pre Vás

loader  Načítavam podobné produkty...