Kód: SM420107 Kategória: Školské lavice
  Skladom
73,99 EUR
Hodnotenie:
Nehodnotené

Lavica na kreslenie s magnetky Little Pupils Desk od francúzskeho Smoby je špičková hračka, s ktorou sa zabavia všetky deti od 3 rokov. Každý detail bol navrhnutý poprednými francúzskymi dizajnérmi, ktorí dbali na potreby a všestranný rozvoj detí. Chlapci aj dievčatá majú k dispozícii modernú obojstrannú tabuľu, z jednej strany klasickú, určenú pre kresbu s kriedou a na druhej strane magnetickú bielu, na ktorú si môže písať a kresliť so zmazateľnou fixkou, hrať sa s magnetickými písmenami a číslami. Tabuľa sa dá prispôsobiť v 2 polohách tak, aby malo dieťa ideálny uhol pri kreslení.

Školská lavica je vybavená robustnou stabilnou konštrukciou, je pre deti maximálne bezpečná a ergonomická lavica im umožní pohodlné sedenie. Súčasťou je sada 80 doplnkov, medzi ktorými malí žiaci nájdu 72 magnetických čísiel a písmeniek, 6 farebných kried a handričku na zotieranie. Lavica je vybavená postranným boxom, do ktorého si deti môžu odkladať magnetické doplnky. Do úložného priestoru, skrývajúcim sa pod obojstrannou tabuľou, si dieťa môže po práci odložiť všetky fixky a kriedy. Školská lavica má navyše ešte jednou odkladacou plochou nad obojstrannou tabuľou, kde si malá dieťa môže odkladať všetky pracovné pomôcky, ktoré bude o chvíľu potrebovať.

Detská školská lavica s obojstrannou tabuľou je vyrobená z kvalitných plastov so zaoblenými hranami s povrchom jemným na dotyk. Školská lavica je výbornou hračkou, ktorá má edukačnú funkciu a vďaka nej si  precvičí svoju zručnosť a logické myslenie, čo ocení aj nejeden rodič. Pri kreslení a manipuláciou s doplnkami si dieťa zlepšujú aj jemnú motoriku, učia sa starať sa o svoje kresliace a písacie potreby, udržiavať si poriadok. Celkové rozmery školskej lavice sú 63*69*58 cm, sedadlo je výške 28 cm.

Francúzsky výrobca Smoby, ktorý patrí medzi spoľahlivých výrobcov detských hračiek, sa vyznačuje vysokou kvalitou svojich hračiek s nádherným  dizajnom, ktorý milujú deti po celom svete. Všetky výrobky od Smoby podliehajú prísnej kontrole vo všetkých fázach výrobného procesu a spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Rodičia sa tak môžu spoľahnúť na to, že sa ich deťom dostane do rúk kvalitná a bezpečná hračka.

Pohlavieboy and girl
Vek3years
Pôvoddesigned in france
Rozmery69*57*57 cm
Packageáno

Smoby

Nakúpte u nás hračky Smoby. V ponuke nášho eshopu objavíte detské kuchynky, domčeky pre deti, šmykľavky, odrážadlá aj trojkolky.
Kontakt
Polia s * sú povinné
loader  Načítavam hodnotenia...

Vybrali sme pre Vás

loader  Načítavam podobné produkty...