Kód: SM420224 Kategória: Školské lavice
  Skladom
53,99 EUR
Hodnotenie:
Nehodnotené

Lavica na kreslenie Magical Desk od francúzskeho výrobcu Smoby poteší všetkých malých umelcov už od 2 rokov. Detská lavica Kresli a zmaž je vybavená praktickou tabuľkou, na ktorú si detičky môžu kresliť rôzne obrázky, precvičovať si písanie čísiel, abecedy a potom ich jednoducho zmažú. Chlapci a dievčatá budú mať k dispozícii sadu 12 doplnkov, medzi ktorými sa nachádza zmazateľná fixka, handrička na utieranie tabule a blok s obrázkami, ktoré si môžu vyfarbovať. Dieťa tak získa široké pole pôsobnosti, objavuje svoj talent a výborne sa zabaví.

Školská lavica má robustnú a stabilnú konštrukciu, pričom v sebe skrýva až 4 odkladacie priestory na doplnky. Najväčší úložný priestor sa nachádza priamo pod tabuľou, deti si doň môžu uložiť obrázky na vyfarbovanie. Ďalšie odkladacie plochy sú umiestnené nad tabuľou, kam si deti po kreslení upracú všetky nástroje a doplnky, s ktorými práve pracujú. Pracovná plocha je vyhotovená tak, aby deťom poskytla správny uhol kreslenia a maľovania. Pohodlné ergonomické sedadlo v kombinácii s opierkou nôh dopraje deťom pri ich tvorbe komfort a správne sedacie návyky.

Detská lavica s tabuľou je vyrobená z kvalitných plastových materiálov so zaoblenými hranami, takže si deti kreslia v úplnom bezpečí. Povrch lavice na kreslenie je príjemný, zamatový  na dotyk. Lavica na kreslenie má edukačnú funkciu a vďaka nej si deti precvičia jemnú motoriku, rozvíjajú si fantáziu a predstavivosť. Pri hre na žiakov a učiteľov si taktiež osvoja správne učebné návyky, čo ocení aj nejeden rodič. Štýlovo vyzdobená tabuľa s obrázkami očarí všetky deti, prebúdza v nich kreativitu. Rozmery lavice sú 56*57*52 cm, pričom jej celková výška je 52 cm. Táto výborná hračka je vhodná aj do predškolských zariadení.

Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom nádherné hračky v prvotriednej kvalite. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Pohlavieboy and girl
Vek24months
Pôvoddesigned in france
Rozmery56*57*52 cm
Rozmery balenia59*17*68 cm
Packageáno
Farbamodrá

Smoby

Nakúpte u nás hračky Smoby. V ponuke nášho eshopu objavíte detské kuchynky, domčeky pre deti, šmykľavky, odrážadlá aj trojkolky.
Kontakt
Polia s * sú povinné
loader  Načítavam hodnotenia...

Vybrali sme pre Vás

loader  Načítavam podobné produkty...