Kód: SM312202 Kategória: Elektronické kuchynky
  Skladom
75,60 EUR
Hodnotenie:
Nehodnotené

Detská kuchynka Tefal Opencook so zabudovaným elektronickým modulom je originálna skladacia kuchynka pre chlapcov a dievčatá od 3 rokov. Je vyhotovená v príjemnej červeno-šedej farebnej kombinácii, ponúka množstvo zábavných funkcií, deti sa s ňou vydržia hrať dlhé roky. Jej súčasťou je drez na umývanie riadu, sporák, umývačka riadu, rúra na pečenie, chladnička, digestor so závesným systémom a samozrejme kávovar s rôznymi kapsulami. Výhodou je prístupnosť z viacerých strán, a tak je vhodná na hru pre viac detí.

Jej konštrukcia umožňuje ľahké skladanie a rozkladanie. Vďaka praktickej rukoväti a 2 kolieskam sa dá presunúť na miesto, kde sa dieťa chce hrať. Vrchná časť s digestorom sa dá zasunúť až po úroveň pracovnej dosky, zatiaľ čo sa krídla sklopia k bočným stenám. Deti sa s ňou zahrajú doma, ale môžu si ju vziať aj na návštevy u kamarátov, hrať sa s ňou u starých rodičov, dá sa prevážať v aute a je veľmi skladná.

Kuchynka vydávať realistický zvuk varenia, s ktorým je hra na kuchárov ešte realistickejšia. Deti budú mať takisto dostatočný úložný priestor na rôzne doplnky a kuchynské príslušenstvo, jedno krídlo kuchynky tvorí jedálenská časť, na ktorej je moderný bodkovaný vzor. Na druhom krídle sa nachádza drez, v ktorom si po sebe umyjú riady. Bohaté príslušenstvo obsahuje 22 doplnkov, medzi ktorými je krabica s polievkou, cestovinami, koláčikmi, hrnce, poháre, šálky, náhradné kapsule do kávovaru, naberačky, lyžičky, nožíky a vidličky. 

Všetky detaily sú prispôsobené malým detským rúčkam. Deti si tak pestujú hmatovú citlivosť, koordináciu pohybov a jemné motorické schopnosti. Pri hre si rozvíjajú komunikačné schopnosti, a hrou sa približujú svetu dospelých. Rozmery produktu sú 65*35*89 cm, jej výška je 89 cm a dĺžka 65 cm. Plastový materiál na kuchynke je jemný a zamatový k detským rúčkam, vďaka oblým hranám je bezpečná pre každé dieťa.

Francúzsky renomovaný výrobca detských hračiek Smoby sprináša deťom originálne a kvalitné hračky s pravým francúzskym dizajnom. Je lídrom na trhu a hračky sú vyrobené zo zdravotne bezpečného a kvalitného plastového materiálu, ktorý prešiel európskymi testami kvality, spĺňa aj najvyššie bezpečnostné kritériá.

Funkcie a vlastnosti

  • zabudovaný elektronický modul
  • jednoduchý systém skladania a rozkladania
  • 22 doplnkov
  • espresso kávovar s vymeniteľnými kapsulami
  • umývačka riadu, chladnička a rúra na pečenie
  • jedálenský kútik a drez
  • dostatok úložného priestoru
  • od 3 rokov
  • francúzsky výrobok Smoby
  • vhodné pre dievčatá a chlapcov
Pre kohoboy and girl
Vek3years
PôvodFrance
Rozmery65*35*89 cm
Celková výška89 cm
Rozmery balenia35*36*61 cm
Celková dĺžka65 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
PackageÁno
PoznámkaBattery: 1 x CR2032 included,Battery: 1 x CR2032 INCLUDED
Farbačervená

Smoby

Nakúpte u nás hračky Smoby. V ponuke nášho eshopu objavíte detské kuchynky, domčeky pre deti, šmykľavky, odrážadlá aj trojkolky.
Kontakt
Polia s * sú povinné
loader  Načítavam hodnotenia...

Vybrali sme pre Vás

loader  Načítavam podobné produkty...