Kód: SM311051 Kategória: Elektronické kuchynky
  Skladom
79,99 EUR
Hodnotenie:
Nehodnotené

Elektronická kuchynka Tefal Studio Kitchen 360° Bubble od francúzskeho výrobcu Smoby ponúkne chlapcom a dievčatám od 3 rokov množstvo realistických zážitkov pri hre na povolanie kuchárov. Originálny francúzsky dizajn kuchynky v tyrkysovom vyhotovení s precízne vypracovanými detailmi očarí deti na prvý pohľad. Tešiť sa môžu na hrniec s magickým bublaním a veľkú radosť im spraví aj panvica s funkciou otáčania palaciniek.

Kuchynka pre deti je vybavená aj rúrou na pečenie, chladničkou, sódovačom a sporákom s varnou doskou, na ktorej si uvaria chutný obedík. Vďaka umývačke riadu sa deti naučia po obede poukladať špinavý riad do zberného koša a vložiť ho do umývačky. Kávovar s náhradnými kapsulami poteší dieťa, ktoré si po dobrom obede bude chcieť vychutnať chutný nápoj. Kuchynka ponúka dostatok miesta pre hru viacerých detí, kamarátov a súrodencov, čím si zlepšujú aj komunikačné schopnosti. Stena zo zadnej strany je ozdobená obrázkom kuchynským motívom, ktoré urobia hru pre deti ešte realistickejšou.

V bohatej sade 28 doplnkov sa nachádzajú lyžičky, nožíky, vidličky, tanieriky, poháriky, šálky, palacinka, rôzne náplne do kávovaru, krabica s cestovinami, mliekom, napichovacia vidlička, nôž na krájanie, naberačka, soľnička a korenička. Všetky detaily kuchynky sú starostlivo prispôsobené detským rúčkam, ktoré si tak pestujú hmatovú citlivosť, koordináciu pohybov a jemné motorické schopnosti. Pri hre na kuchárov sa približujú svetu dospelých a získavajú pocit zodpovednosti. Zároveň si zlepšujú aj koncentráciu a bystrý úsudok, naučia sa, na čo slúži kuchynské náčinie.

Kuchynka stojí na stabilných nohách a jej základné rozmery sú 49*47*100 cm s výškou pracovnej dosky 51 cm, vďaka čomu si každý rodič bude vedieť určiť, či je pracovná doska dostatočne vysoká pre jeho dieťa. Elektronický modul funguje na 3 batérie typu AAA, ktoré nie sú súčasťou balenia. Smoby už dlhé roky prináša deťom špičkové hračky s pravým francúzskym dizajnom. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou špičkovej francúzskej kvality a moderného vzhľadu.

Funkcie a vlastnosti

  • elektronický modul (3 batérie typu AAA - nie sú súčasťou balenia)
  • chladnička
  • magický hrniec s bublaním
  • rúra na pečenie
  • panvica s otáčaním palaciniek
  • espresso kávovar s vymeniteľnými kapsulami
  • bohatá výbava 28 doplnkov
  • francúzska kvalita a dizajn
Genderboy and girl
Vek3years
PôvodDesigned in France
Rozmery48*47*100 cm
Celková výška100 cm
Table height51 cm
Rozmery balenia50*24*70 cm
Celková dĺžka48 cm
BatteryÁno
ElectricÁno
SoundÁno
PackageÁno
Hmotnosť4,16 kg
Notebattery: 3 x aaa not included
Farbatyrkysová

Smoby

Nakúpte u nás hračky Smoby. V ponuke nášho eshopu objavíte detské kuchynky, domčeky pre deti, šmykľavky, odrážadlá aj trojkolky.
Kontakt
Polia s * sú povinné
loader  Načítavam hodnotenia...

Vybrali sme pre Vás

loader  Načítavam podobné produkty...