Kód: SM250113 Kategória: Kočíky pre bábiky od 18 mesiacov
  Skladom
25,19 EUR
Hodnotenie:
Nehodnotené

Kočík skladací golfky Frozen od francúzskeho výrobcu Smoby je stabilný a pevný kočík pre bábiky, ktorý poteší všetky deti a najmä dievčatká už od 2 rokov. Kočík je vyhotovený v nádhernej farebnej kombinácii fialovej, modrej a bielej, jeho sedačka pozostáva z kvalitného textilu s motívom Ľadové kráľovstvo a obrázkom princezien Anny a Elsy. V prípade potreby sa dá ľahko zložiť a vyčistiť. Golfky kočík sa dá vďaka premyslenému systému jednoducho poskladať a vziať na prechádzku, do parku alebo na výlet. Výška rúčok je 57,5 cm a na sedadlo sa zmestí bábika s veľkosťou 32 - 42 cm. 

Pevná kovová konštrukcia v kombinácii s odolným plastovým materiálom sa postarajú o originálny zážitok so svojou obľúbenou bábikou. Kočík je vybavený 3-bodovým bezpečnostným pásom, takže sa deti pri prechádzke s bábikou nemusia báť, že im z kočíka vypadne. Deti sa rady hrajú s bábikami, radi ich kúpu, prezliekajú, kŕmia, uspávajú alebo kočíkujú. Približujú sa svetu dospelých, získavajú pocit zodpovednosti a rozvíjajú si komunikačné a jazykové schopnosti. Rozmery skladacieho kočiarika sú 25*50*57 cm a váži iba 1 kg, je veľmi skladný. Bábika nie je súčasťou balenia.

Francúzsky Smoby prináša deťom prvotriedne hračky s vlastnou originálnou myšlienkou. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Produkty Smoby všestranne rozvíjajú vaše deti, formujú ich osobnosť, upútajú každé aj najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou špičkovej francúzskej kvality a moderného vzhľadu.

Gendergirl
Vek24months
PôvodFrance
Rozmery25*50*58 cm
Celková výška58 cm
Rozmery balenia12*15*64 cm
Celková dĺžka50 cm
Handle height58 cm
PackageÁno
Hmotnosť1,0 kg
Farbafialová
Suitable for a doll32 - 42 cm

Smoby

Nakúpte u nás hračky Smoby. V ponuke nášho eshopu objavíte detské kuchynky, domčeky pre deti, šmykľavky, odrážadlá aj trojkolky.
Kontakt
Polia s * sú povinné
loader  Načítavam hodnotenia...

Vybrali sme pre Vás

loader  Načítavam podobné produkty...