Kód: SM254147 Kategória: Kočíky pre bábiky od 18 mesiacov
  Skladom
50,39 EUR
Hodnotenie:
Nehodnotené

Hlboký kočík pre bábiku Frozen Pram od francúzskeho výrobcu Smoby je vynikajúci darček pre všetky deti a najmä dievčatká od 18 mesiacov, ktoré si do nej môžu uložiť bábiku s veľkosťou do 42 cm. Pevná kovová konštrukcia v kombinácii s odolným plastom zaručuje kočíku bezpečnosť a vysokú stabilitu. Dievčatká v ňom môžu bez obáv prevážať svoju bábiku v interiéri aj exteriéri. Komfortná ergonomická rukoväť je vo výške 58 cm. Prispôsobiteľná modro-biela strieška a prikrývka sú vyhotovené s animovaným motívom Ľadové kráľovstvo s princeznami Annou a Elsou, vďaka ktorým bude bábika ochránená pred nepriaznivým počasím. Kvalitný textil sa dá ľahko umývať jemne navlhčenou handričkou alebo špongiou.

V spodnej časti kočíka nájdu malé mamičky dostatok úložného priestoru na všetky doplnky, ktoré potrebujú k starostlivosti o bábiku. Realistický kočík Frozen predstavuje výbornú voľbu pre všetky starostlivé dievčatká, ktoré sa rady hrajú hry na povolania rodičov. Deti milujú hru s bábikou, radi ju kúpu, prezliekajú, kŕmia, uspávajú alebo ju kočíkujú. Pri prechádzkach s bábikou sa dievčatko bábike prihovára, stará sa o jej pohodlie, zlepšuje si tak komunikačné a jazykové schopnosti. Hravým spôsobom sa približuje svetu dospelých, rozvíja si aj logické myslenie a jemnú motoriku. Kočík má rozmery 57*38*58 cm, bábika nie je súčasťou balenia.

Francúzsky Smoby prináša deťom prvotriedne hračky s vlastným originálnym dizajnom. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Produkty Smoby všestranne rozvíjajú vaše deti, formujú ich osobnosť, upútajú každé aj najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou špičkovej francúzskej kvality a moderného vzhľadu.

Gendergirl
Vek18months
PôvodDesigned in France
Rozmery57*38*58 cm
Celková výška58 cm
Rozmery balenia35*23*60 cm
Celková dĺžka38 cm
Handle height58 cm
PackageÁno
Hmotnosť2,1 kg
Farbamodrá
Suitable for a doll32 - 42 cm

Smoby

Nakúpte u nás hračky Smoby. V ponuke nášho eshopu objavíte detské kuchynky, domčeky pre deti, šmykľavky, odrážadlá aj trojkolky.
Kontakt
Polia s * sú povinné
loader  Načítavam hodnotenia...

Vybrali sme pre Vás

loader  Načítavam podobné produkty...