Kód: SM320160 Kategória: Malá parádnica
  Skladom
31,99 EUR
Hodnotenie:
Nehodnotené

Kabelka s kozmetikou My Beauty Bag od francúzskej značky Smoby umožní dievčatám od 3 rokov mať vždy poruke svoju obľúbenú kozmetiku. Očarujúca kabelka v jemnom ružovom vyhotovení je vyrobená z mäkkej umelej kože, vďaka ramennému popruhu je príjemná na každodenné nosenie. Vnútri kabelky sa nachádza 2 priehradky, do ktorého sa zmastí 6 štýlových doplnkov, medzi ktorými je čierny rúž, tuba s krémom na ruky, modré puzdro na karty, kreditná karta, doklad o totožnosti a plastový smartfón.

Kozmetické doplnky a smartfón sú repliky, pôsobia realistickým dojmom a sú maximálne bezpečné pre hru detí. Vďaka praktickej kabelke si môžu dievčatká doplnky zbaliť a vziať na prechádzku, či návštevy ku kamarátkam. Pri hre na naučia, na čo slúžia jednotlivé kozmetické doplnky a ako sa správne používajú. Rozvíjajú si komunikačné a jazykové schopnosti, rýchlejšie sa socializujú a získavajú pocit zodpovednosti. Manipuláciou s doplnkami si zlepšujú jemnú motoriku, sústredenie a logické myslenie. Rozmery kozmetickej kabelky sú 18*7*18 cm.

Francúzsky Smoby je špičkový výrobca prvotriednych plastových hračiek pre deti každého veku. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Produkty Smoby všestranne rozvíjajú vaše deti, formujú ich osobnosť, upútajú každé aj najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou špičkovej francúzskej kvality a moderného vzhľadu.

Pohlaviegirl
Vek3years
PôvodFrance,france
Rozmery18*7*18 cm
PackageYes,yes
Farbaružová

Smoby

Nakúpte u nás hračky Smoby. V ponuke nášho eshopu objavíte detské kuchynky, domčeky pre deti, šmykľavky, odrážadlá aj trojkolky.
Kontakt
Polia s * sú povinné
loader  Načítavam hodnotenia...

Vybrali sme pre Vás

loader  Načítavam podobné produkty...