Kód: SM312116 Kategória: Riadiky a doplnky do kuchynky
  Skladom
25,99 EUR
Hodnotenie:
Nehodnotené

Hravá kuchárka s receptami Chef Chocolate Factory s receptami a formou na výrobu čokoládových bonbónov je kreatívna sada určená na výrobu čokoládových pochúťok podľa priložených receptov. Detská čokoládovňa je vhodná pre všetkých milovníkov sladkostí od 5 rokov. Pri výrobe i zdobení sladkých maškŕt pracujú malí cukrári a cukrárky so skutočnými surovinami a svoje dokonalé výtvory ich potešia dvakrát. Radosť budú mať nielen z vlastnoručne vyrobených a ozdobených bonbónov zo sladkej čokolády, ale následne si môžu dopriať za dobre vykonanú prácu sladkú odmenu. Doprajte vašim deťom dlhodobú zábavu a radosť z vlastnoručne vyrobených sladkých čokoládových bonbónov.

Malí cukrári majú k dispozícii nielen recepty potrebné k výrobe sladkého pokušenia, ale tiež množstvo prísad a náčinia. Súčasťou tejto úžasnej kreatívnej sady pre deti je prístroj s dvoma nádobami na čokoládu, forma na odlievanie dokonalých sladkých bonbónov, zariadenie a násadky na zdobenie, paličky na zdobenie i paličky na cukríky ako i stojan na sladké detské výtvory. Hotové čokoládové bonbóny si deti poukladajú na poschodovú tácku a môžu nimi ponúka svojich hostí. Rozmery prístroja na výrobu čokoládových bonbónov sú 41*21*21 cm.

Prostredníctvom hry sa deti zoznamujú s výrobou cukrárenských sladkých pochúťok. Pri hre sa rozvíja detská fantázia a kreativita ako i jemná motorika rúk. Pri výrobe čokoládových bonbónov sa deti učia vzájomne spolupracovať a komunikovať, čím sa rozvíjajú tiež jazykové a komunikačné schopnosti. Francúzsky Smoby prináša deťom prvotriedne hračky najvyššej kvality. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami.

Genderboy and girl
Vek5years
PôvodDesigned in France
Rozmery41*21*20 cm
Celková výška20 cm
Rozmery balenia45*15*30 cm
Celková dĺžka41 cm
PackageÁno
Hmotnosť0,77 kg
Farbatyrkysová

Smoby

Nakúpte u nás hračky Smoby. V ponuke nášho eshopu objavíte detské kuchynky, domčeky pre deti, šmykľavky, odrážadlá aj trojkolky.
Kontakt
Polia s * sú povinné
loader  Načítavam hodnotenia...

Vybrali sme pre Vás

loader  Načítavam podobné produkty...