Kód: ECO4669 Kategória: Obyčajné kuchynky
  Skladom
25,20 EUR
Hodnotenie:
Nehodnotené

Grill na záhradu The plancha od francúzskeho Écoiffier je krásna hračka pre malých kuchárov a kuchárky už od 18 mesiacov. Detský gril v šedom vyhotovení pôsobí realisticky a je vybavený 2 kolieskami, vďaka ktorým sa dá ľahko presúvať z miesta na miesto. Deti ho využijú pri hre v interiéri aj exteriéri, k dispozícii budú mať bohatú sadu 23 doplnkov. Medzi nimi nájdu nožík, vidličku, grilovacie kliešte, fľašku olivového oleja, soľničku, mäso na grilovanie, rajčinku a hamburger s ingredienciami, ktorý sa naučia samé poskladať. Gril Je vyrobený z kvalitných a odolných plastových materiálov, vydrží deťom dlhé roky. Vrchná časť grilu je uzatvárateľná, v spodnej časti sa nachádza úložný priestor v podobe poličky, na ktorej nájdu aj plynovú fľašu. Deti sa potešia aj zelenej rastlinke v červenom kvetináči, ktorá skrášli okolitý priestor.

Nadčasový detský gril Plancha vytvorí realistickú atmosféru, zabavia sa s ním súrodenci a kamaráti. Nádherný dizajn a jemné oblé hrany zaručia deťom pri hraní bezpečnosť. Naučia sa, načo slúži jednotlivé náradie a pripravia svojim rodičom chutnú pochúťku. Pri hre si rozvíjajú jemnú motoriku, logické myslenie a technickú predstavivosť. Hrou na profesiu kuchárov sa približujú svetu dospelých, získavajú pocit zodpovednosti a rýchlejšie sa socializujú. Rozmery produktu sú 44*28*59 cm.

Francúzsky Écoiffier už dlhé roky prináša deťom kvalitné hračky, ktoré spĺňajú najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky výrobca originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Pre kohoboy and girl
Vek18months
PôvodFrance
Rozmery44*28*59 cm
Celková výška44 cm
PackageÁno
Hmotnosť1,65 kg
Farbašedá

Écoiffier

Nakúpte u nás krásne hračky Écoiffier za výhodnú cenu. V našom eshope nájdete detské kuchynky, stavebnice pre deti aj pieskoviská.
Kontakt
Polia s * sú povinné
loader  Načítavam hodnotenia...

Vybrali sme pre Vás

loader  Načítavam podobné produkty...