Kód: TL8335 Kategória: Drevené stavebnice
31,49 EUR
Ľutujeme, produkt momentálne nie je skladom
Hodnotenie:
Nehodnotené

Drevené skladacie rakety Rocket Construction je perfektný darček pre všetky zvedavé deti od 3 rokov, ktoré milujú rôzne stavebnice a skladačky. Kreatívna sada obsahuje 3 druhy vesmírnych rakiet, ktoré si malý kozmonaut poskladá a môže s nimi vyraziť do vesmíru. Krásne rakety v rôznych farbách preskúšajú zručnosť malého mechanika, čaká naňho 18 drevených dielikov, ktoré sa posnaží čo najrýchlejšie poskladať. Túto populárnu sadu navrhli špičkoví dizajnéri značky Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii. Je vyrobená z prvotriedneho dreva, vydrží vašim najmenším dlhé roky a poteší aj ďalšie generácie detí. 

Nádherné sýte farby a pravý britský dizajn na drevenej súprave podnecuje rozvoj fantázie a kreativity, prebúdzajú zdravú detskú zvedavosť. Dieťa sa začne zaujímať o vesmír, bude sa pripravovať na povolanie kozmonauta alebo konštruktéra a spolu so svojimi súrodencami a kamaráti budú vymýšľať príbehy o letoch do vesmíru. Drevené skladacie rakety sú produktom najvyššej kvality, ktorý vytvorí pri hre neopakovateľnú atmosféru, pričom si zlepšujú jemnú motoriku a technickú predstavivosť. Pravý britský dizajn očarí nielen deti, ale aj dospelých.

Každý z dielov je precízne vypracovaný do najmenších detailov, deti budú každý deň objavovať nové herné možnosti pri vytváraní príbehov a dobrodružstiev. Umelecké ilustrácie na dielikoch v sebe nesú posolstvo tradičných britských tradícií, rozvíjajú v deťoch estetické cítenie, učia sa dívať na veci svojím vlastným pohľadom, naberajú sebavedomie a kreatívne sa realizujú. Hladký povrch zo starostlivo ošetreného dreva a použité zdravotne neškodné farby zaručujú deťom pri hre bezpečnosť a môžu sa smelo pustiť do víru vesmírnych zážitkov.

Hlavným zámerom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevené rakety 3 druhy
  • 18 dielov
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • britská značka Tender Leaf Toys 
  • vhodný od 3 rokov
Genderboy and girl
Vek3years
PôvodDesigned in Great Britain
Rozmery8*7*14 cm
Celková výška14 cm
Rozmery balenia14*7*22 cm
PackageÁno
Puzzle pieces18
Farbamodrá
Kontakt
Polia s * sú povinné
loader  Načítavam hodnotenia...

Vybrali sme pre Vás

loader  Načítavam podobné produkty...