Kód: EDU13144 Kategória: Drevené Disney puzzle
7,99 EUR
Ľutujeme, produkt momentálne nie je skladom
Hodnotenie:
Nehodnotené

Motív obrázkov týchto puzzle je z rozprávok Leví kráľ a Kniha džunglí. Obe rozprávky sú o kamarátstve medzi zvieratami v divokej prírode. No v rozprávke Kniha džunglí ide hlavne o priateľstvo medzi zvieratami a chlapcom, ktorý bol nimi vychovaný. Drevené puzzle po poskladaní tvoria dva obrázky, s rôznym motívom. Puzzle sú vyrobené z kvalitného dreva. Spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti. Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier.

V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii. Balenie puzzle obsahuje 100 dielikov - po 50 pre oba obrázky.  Tieto puzzle sú polepené peknými, veselými obrázkami s motívom z obľúbenej rozprávky. Jednotlivé dieliky puzzle sú väčších rozmerov, čím umožňujú ľahšiu manipuláciu. Drevené puzzle pre deti sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky. Detská hra s týmito puzzle vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ňou zmysel pre detail a koncentráciu.

Puzzle sú vhodné pre deti od 5 rokov. Veľkosť obrázku po poskladaní je 26*18 cm. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa , ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Vek5years
PôvodSpain
Rozmery26*18 cm
Rozmery balenia25*16,5*6,5 cm
Puzzle pieces100

Educa

Nakúpte u nás hračky Educa. V ponuke eshopu Trendy Mama nájdete krásne detské puzzle s rôznymi motívmi a spoločenské hry.
Kontakt
Polia s * sú povinné
loader  Načítavam hodnotenia...

Vybrali sme pre Vás

loader  Načítavam podobné produkty...