Kód: J08033 Kategória: Puzzle pre najmenších
  Skladom
13,64 EUR
Hodnotenie:
Nehodnotené

Drevené magnetické figúrky Funny Magnets Mikuláš a jeho priatelia je krásna magnetická skladačka z dreva vhodná pre deti od 18 mesiacov. Súprava magnetiek pozostáva z 3 drevených figúriek, ktoré sú vyhotovené v žiarivých farbách. V darčekovom balení Funny Magnets od Janod deti nájdu 3 skladačky, postavičku Mikuláša, figúrku snehuliaka a vianočný stromček. Každá drevená hračka je vysoká 14 cm a pozostáva z 3 dielikov, ktoré sa vzájomne spájajú magnetom. Táto úžasná drevená hračka francúzskej značky Janod umožní vašim deťom rozoberať, miešať a skladať jednotlivé figúrky v rôznych kombináciách, deti sa tak hrou zabavia dlhý čas. Hra zábavnou formou rozvíja schopnosť tvoriť asociácie, predstavivosť a jemnú motoriku. Tiež zábavným spôsobom deti objavujú princíp magnetov. Celý set drevených hračiek s magnetom obsahuje dokopy 9 dielikov.

Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne a to nie nadarmo. Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním drevených povrchov sa zvyšuje a rozvíja hmatová citlivosť. Všetky hračky Janod majú edukačný charakter, prispievajú k mentálnemu rozvoju dieťaťa. Hračky a doplnky Janod majú dlhoročnú tradíciu, pričom sa pri výrobe využívajú moderné technológie a sú splnené požiadavky súčasných detí, ale aj rodičov. Drevo na hračkách Janod je ošetrené tak, aby sa neštiepilo a použité farby a laky na povrchovej úprave sú zdravotne neškodné a bezpečné. Drevené magnetické figúrky pre deti sú nadčasová hračka, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám, vyrobená z kvalitných materiálov a zdravotne neškodných farieb.

Francúzska značka Janod je symbolom prvotriednych drevených hračiek, ktoré sú inšpirované francúzskym dizajnom. Sú to hračky, ktoré sú nielen zábavné, ale prispievajú aj k rozvoju inteligencie dieťaťa. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou značky Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti          

  • 3 drevené magnetické figúrky
  • spolu 9 dielikov
  • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijakým spôsobom nenarúšajú rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
  • zo zdravotne bezpečných materiálov a farieb
  • vhodné pre deti od 18 mesiacov
  • ideálne na rozvoj jemnej detskej motoriky, fantázie
  • v pestrých farbách, ktoré deti zaujmú
  • spĺňajú najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • nádherný francúzsky dizajn
Genderboy
Vek18months
PôvodDesigned in France
Rozmery8*1.5*14 cm
MagneticÁno

Janod

Nakúpte u nás nádherné nadčasové drevené hračky Janod. Vaše deti určite oslovia drevené detské stavebnice, drevené kuchynky pre deti i hračky pre najmenších.
Kontakt
Polia s * sú povinné
loader  Načítavam hodnotenia...

Vybrali sme pre Vás

loader  Načítavam podobné produkty...