Kód: EH4581 Kategória: Drevené hračky
  Skladom
20,40 EUR
Hodnotenie:
Nehodnotené

Drevená vtáčia búdka Outdoor Birdhouse od nemeckého výrobcu Eichhorn je ten najkrajší darček pre každé šikovné dieťa od 6 rokov. Nadčasová vtáčia búdka je vyrobená z kvalitného lipového dreva, ktoré je príjemne hladké na dotyk. V tvorivej sade Poskladaj a vymaľuj nájdu šikovní chlapci a dievčatá štetec a 6 farieb, s ktorými ľahko vymaľujú búdku presne podľa svojich predstáv. Rozhodnú sa, aká farba je najvhodnejšia pre strechu, na bočné strany môžu namaľovať vtáčikov, všetko záleží len na ich fantázii a šikovnosti. Pri skladaní domčeka sa môžu spoľahnúť na kvalitné diely, s ktorými si precvičia jemnú motoriku, logické myslenie a technickú predstavivosť, zabavia sa s ním na dlhé hodiny. 

Po dokončení stavebnice získajú vtáčiu búdku s rozmermi 14*14*24 cm, v ktorej si môžu vtáčiky založiť hniezdo. Búdka s okrúhlym otvorom a plochou na pristávanie sa dá klasicky zavesiť na stenu alebo na strom pomocou pevnej šnúrky. Stavebnica vtáčieho obydlia má priaznivý vplyv na vývin dieťaťa, zvyšuje aktivitu jeho mozgu, formuje jeho osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Vyznačuje sa originálnym dizajnom a nemeckou kvalitou, vďaka ktorej vydrží vo vašej rodine dlhé roky. Podnecuje v deťoch kreatívne a abstraktné myslenie, získavajú cit pre estetiku a vytvárajú si pozitívny vzťah k prírode. Kŕmia vtáčikov, pozorujú ich zvyky a učia sa rozpoznávať jednotlivé druhy.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecký výrobca Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • Poskladaj a vymaľuj - vtáčia búdka
  • sada 6 farieb a štetec
  • špičková nemecká kvalita od Eichhorn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • vhodná od 6 rokov
Pre kohoboy and girl
Vek6years
PôvodGermany
Rozmery14*14*24 cm
Rozmery balenia7*30*20 cm
PackageÁno
Hmotnosť0,85 kg
Kontakt
Polia s * sú povinné
loader  Načítavam hodnotenia...

Vybrali sme pre Vás

loader  Načítavam podobné produkty...