Kód: EH3772 Kategória: Drevené didaktické hračky
  Skladom
18,59 EUR
Hodnotenie:
Nehodnotené

Drevená vkladačka Animalset in Wooden Box od nemeckej značky Eichhorn predstavuje nádhernú hračku pre deti už od 12 mesiacov. Vkladacia hračka je vyrobená z kvalitného dreva s jemným povrchom, vytvorí v detskej izbičke útulnú a kreatívnu atmosféru. Chlapci aj dievčatá sa zabavia pri vkladaní 14 kociek v tvare zvieratiek na drevenú základňu s vyznačeným miestom. Vďaka didaktickým kockám si deti precvičia jemnú motoriku, priestorové videnie a logické myslenie pri hľadaní správnych tvarov. 

Hračky pre najmenších sú dôležité pre vývin každého dieťaťa, zvyšujú aktivitu ich mozgu, zlepšujú kognitívne schopnosti a zručnosti. Vkladacia hračka je vyhotovená v krásnych farbách, ktoré sú odporúčané pri menších deťoch, pomáhajú im s rozlíšením farieb. Pri vkladaní puzzle kociek si rýchlo zlepšia odhad veľkosti jednotlivých kociek, trénujú si svoju predstavivosť a rýchlosť pri skladaní. Vďaka tomu naberajú zdravé sebavedomie, učia sa spoľahnúť na svoje vlastné sily a rýchlejšie riešia nové úlohy. Pri výrobe a spracovaní dreva sa dodržiavali najvyššie štandardy kvality, spĺňa aj prísne kritériá kvality, je bezpečná pre hru najmenších detí.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • drevená základňa so 14 didaktickými kockami v tvare zvieratiek
  • špičkový nemecký dizajn od Eichhorn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • vhodná od 12 mesiacov
Genderbabies
Vek12months
Rozmery2*23*23 cm
PackageYes,yes
Hmotnosť0,51 kg
Kontakt
Polia s * sú povinné
loader  Načítavam hodnotenia...

Vybrali sme pre Vás

loader  Načítavam podobné produkty...