Kód: EH5700 Kategória: Púzdra a retiazky na cumlíky
  Skladom
10,80 EUR
Hodnotenie:
Nehodnotené

Drevená retiazka na cumlík Bio 100% Natur Baby od nemeckého výrobcu Eichhorn je skvelým doplnkom pre každé bábätko už od narodenia. Štýlová drevená retiazka pozostáva z drevených korálikov z prvotriedneho bukového dreva rôznych tvarov a veľkostí, ktoré sú veľmi odolné a ich povrch je príjemný na dotyk. Retiazka je vybavená praktickou šnúrkou, ktorú ľahko upevníte o cumlík a na druhej strane retiazky je praktický klip na šaty dieťaťa, takže bude mať cumlík vždy poruke. Tento vynikajúci doplnok poteší chlapcov aj dievčatá a vydrží vo vašej rodine po dlhé roky.

Hračky pre najmenších sú dôležité pre vývin každého dieťaťa, zvyšujú aktivitu ich mozgu, formujú ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Práve v prvých mesiacoch života je zvýšená hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk. Drevená retiazka s korálikmi stimuluje pozornosť a zmysly vašich najmenších, pomáha im spoznávať nové tvary a farby. Originálny doplnok pôsobí na deti upokojujúco, vytvára útulnú atmosféru. Jeho dĺžka je 19 cm. Pri výrobe a spracovaní dreva sa dodržiavali najvyššie štandardy kvality, spĺňa aj prísne kritériá kvality, je bezpečná pre hru najmenších detí, nemusíte sa báť detského ochutnávania a hryzkania. Cumlík nie je súčasťou balenia.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecký výrobca Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov, k výrobe hračky sa použilo výhradne 100% drevo FSC® získané udržateľným lesníctvom v Bavorskom lese. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Pre kohobabies
Vek0months
PôvodGermany
Rozmery4*15*15 cm
Celková dĺžka19 cm
PackageÁno
Hmotnosť0,04 kg
Farbabéžová
Kontakt
Polia s * sú povinné
loader  Načítavam hodnotenia...

Vybrali sme pre Vás

loader  Načítavam podobné produkty...