Kód: EH5710 Kategória: Hrkálky a hryzátka
  Skladom
12,00 EUR
Hodnotenie:
Nehodnotené

Drevená hrkálka s držadlom Bio 100% Natur Baby od nemeckého výrobcu Eichhorn je skvelý darček pre každé bábätko už od 3 mesiacov. Moderná hrkálka vyrobená z prvotriedneho bukového dreva pomáha vašim najmenším rozvíjať svoje schopnosti a zručnosti. Krásnu hračku tvorí drevená časť s okrúhlym zrkadielkom, držadlom pre malé detské rúčky a jemná plyšová handrička s obrázkom zajačika, ktorá je ako stvorená na maznanie a objímanie. Deti si hrkálku ihneď obľúbia, vďaka nej si budú cibriť svoje zmysly, jemný prírodný povrch ponúkne deťom pri hre ten najlepší zážitok a spojenie s prírodou.

Hračky pre bábätká sú dôležité pre vývin každého dieťaťa, zvyšujú aktivitu ich mozgu, formujú ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Práve v prvých mesiacoch života je zvýšená hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk a na vzbudenie tejto citlivosti je vhodná aj drevená hrkálka Eichhorn. Je vyhotovená v jemných farbách, ktoré sú odporúčané pri najmenších deťoch, pretože nemajú ešte úplne vyvinutý zrak a nevnímajú všetky farby spektra. Pri výrobe a spracovaní dreva sa dodržiavali najvyššie štandardy kvality, spĺňa aj prísne kritériá kvality, je bezpečná pre hru najmenších detí.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecký výrobca Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov, k výrobe hračky sa použilo výhradne 100% drevo FSC® získané udržateľným lesníctvom v Bavorskom lese. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Pre kohobabies
Vek3months
PôvodGermany
Rozmery4*20*15 cm
PackageÁno
Hmotnosť0,07 kg
Farbabéžová
Kontakt
Polia s * sú povinné
loader  Načítavam hodnotenia...

Vybrali sme pre Vás

loader  Načítavam podobné produkty...