Kód: EH17048 Kategória: Hrkálky a hryzátka
  Skladom
10,80 EUR
Hodnotenie:
Nehodnotené

Drevená hrkálka Baby od nemeckého výrobcu Eichhorn je skvelá hračka pre všetky bábätká už od 3 mesiacov. Nadčasová hrkálka vyrobená z toho najkvalitnejšieho bukového dreva pomáha vašim najmenším rozvíjať svoje schopnosti a zručnosti, vďaka svojmu originálnemu tvaru zabaví deti na dlhý čas. Hrkálku tvoria rôznofarebné guličky, ktoré vytvárajú tvar štvorca, medzi nimi sa nachádzajú 2 drevené a 2 silikónové krúžky s drobnými výstupkami. Vďaka tomuto konceptu sa chlapci aj dievčatá budú naplno venovať skúmaniu nových tvarov, povrchov a farieb, zlepšujú si jemnú motoriku a trénujú si citlivosť svojho sluchu pri prirodzenom zvuku hrkálky. Jemný prírodný povrch ponúkne deťom pri hre ten najlepší zážitok a spojenie s prírodou.

Hračky pre najmenších sú dôležité pre vývin každého dieťaťa, zvyšujú aktivitu ich mozgu, formujú ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Práve v prvých mesiacoch života je zvýšená hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk a na vzbudenie tejto citlivosti je vhodná aj drevená hrkálka Baby Eichhorn. Je vyhotovená v pestrých a jasných farbách, ktoré sú odporúčané pri najmenších deťoch, pretože nemajú ešte úplne vyvinutý zrak a nevnímajú všetky farby spektra. Pri výrobe a spracovaní dreva sa dodržiavali najvyššie štandardy kvality, spĺňa aj prísne kritériá kvality, je bezpečná pre hru najmenších detí.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecký výrobca Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov, k výrobe hračky sa použilo výhradne 100% drevo FSC® získané udržateľným lesníctvom v Bavorskom lese. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Pre kohobabies
Vek3months
PôvodGermany
Rozmery5*12*23 cm
PackageÁno
Hmotnosť0,09 kg
Kontakt
Polia s * sú povinné
loader  Načítavam hodnotenia...

Vybrali sme pre Vás

loader  Načítavam podobné produkty...